Jump to content

HELP!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Колеги от няколко дни съм изпаднал в размисъл дали да сменя А6-тицата която е с АСЕ мотор за А4 пак комби.Скоро ми предложиха една А4 много готина, но акцизна 180к.с. куатро, но за мое съжаление без типтроник.немога да реша какво да правя, защото А6 -цата ми е здрава и е обслужена.много е изписано по форума , но все пак ако на някой нещо му хрумне нека напише.незнам на каква цена бих могъл да си продам колата от подписа, но ако някой от форума се интересува нека се обади, колата я бива.снимки ще се опитам да кача през празниците, а иначе тел.0888721937 за питания. благодаря на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, не си вчерашен във форума!! Има си подфорум "Как и какво Ауди да си купя".

Преди няколко дни писах, че темите със заглавие Помощ, хелп, помагайте и пр. са изключително дразнещи, освен ако някой не е закъсал насред път. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля да бъда извинен и ако е възможно темата да бъде преместена в подфорума където и е мястото, просто съм изключил. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разликата във возията и мястото в колата е голяма,така че се замисли кое ще ти е по функционално.Иначе едната кола е с няколко идей по-нова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, по-добре е да смениш колата. Така ще се радваш на нова придобивка, ще избегнеш АСЕ-то пък и оставаш верен на марката. Акато си помисля как върви А4 с тоя мотор :D:huh::D ........!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...