Jump to content

Комфорт модул


emanuilcho00

Recommended Posts

Привет колеги смених комфорт модула,но моя беше АС на края този е АL всичко сработи плафони,огледала,ел.стъкла заключвам през ключалката,но не мога през дистанционното гледах доста клипове,но нещо не се получава някакви идеи? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е същото при Б6-ците, но при Б7-ците стъпките за програмиране на дистанционно след откачане на акумулатора или сменяне на батерийката са:

 

1. Вкарваш ключа в стартера и натискаш и задържаш бутона за отключване.

2. Държейки бутона натиснат, завърташ ключа на контакт и го задързаш 3 секунди без да пускаш бутона.

3. Завърташ ключа обратно в изключено положение, задържаш още 3 секунди и го пускаш.

 

Това е ако искаш да заработи веднага. Другия начин е просто да отключваш през ключалката и да палиш с този ключ и след няколко дни то само се само-обучава.

 

При смяна на комфорт модула обаче до колкото знам дистанционните първо трябва да се добавят през VAG-COM:

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз съм забелязал, като "обучение" е 5-10 минути да покараш, незнам дали ако седи само на контакт ще е същия ефект, след това докато е още запалена/на контакт натискаш отключване и заклюване, и след това работи. Доста по-лесно и бързо са го направили, от метода за В5, където трябва да следваш стъпки и да помниш кой ключ на коя позиция е. Отделно трябва да имаш поне два ключа, за да можеш изобщо да обучаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...