Jump to content

audi 80 16v -> audi 80 20v turbo


Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колега, имам един приятел, сега кара купе 2.0 20кл, но преди имаше същото ауди като твоето и го турбинира, предполагам че мина 200-те конски сили след тая интервенция, но не знам колко пъти си ремонтира скоростите, после смени кутията и пак се трошаха, щото остави оригиналната кутия... сега този пич започва сериозен проект по турбиниране на 5-ака, като ще се получи нещо зверско, щото го познавам... мога да те свържа с него ако искаш, печен е и няма да ти откаже отговор на някой въпрос според мен, макар, че ти си готов почти вече с колата... и пусни снимки :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, имам един приятел, сега кара купе 2.0 20кл, но преди имаше същото ауди като твоето и го турбинира, предполагам че мина 200-те конски сили след тая интервенция, но не знам колко пъти си ремонтира скоростите, после смени кутията и пак се трошаха, щото остави оригиналната кутия... сега този пич започва сериозен проект по турбиниране на 5-ака, като ще се получи нещо зверско, щото го познавам... мога да те свържа с него ако искаш, печен е и няма да ти откаже отговор на някой въпрос според мен, макар, че ти си готов почти вече с колата... и пусни снимки :bia:
Няма нужда аз съм тук, чета и виждам всичко:bia:На пръв поглед ми се набива малкия колер и дължината на въздуховодите ноооо. - ти си знаеш.А ве littleredaudi що не казваш ,че има такива проекти тука бре :bia::)
За се ел Ники ли говориш?
Мдааа - за него за него:bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се возих. Трудно е да се опише как върви тази кола :huh::huh::hilezh:

Ице, да ти е честита новата стара бегачка! Хиляди безаварийни километри с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...