Jump to content

Спукано предно стъкло?


Recommended Posts

Момчета и момичета, имах една шупла на стъклото а сега е тръгнала и една нишка на счупване от тая шупличка. Лошото е че е описана от застрахователя :wink: .

Та знае ли някой телефон или адрес на работилница за лепене или поправка на стъкла?

Предварително благодаря на всички отзовали се :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При маркировчиците на БулИнс на Сливница има такава работилница, но съм си заврял някъде визитката с телефона :roll:, а е задължително да си запишеш час предварително. Довечера ще ровя у нас, дано да я намеря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчето :wink: . А има ли вероятност ако я подкарам щото не я ползвам от 3 месеца вече да се увеличи пукнатината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятност винаги има.. Зависи от мястото по стъклото, от скоростта и т.н.

Аз карах с една шупла няколко месеца и то посред зима - не мръдна. После я залепих на въпросното място, защото беше описана от застрахователя. Взеха ми 20 лв. + 10 - изпросени от "майстора". След около месец най-горният слой на лепенката падна - лед, едно - друго... но и до днес не е мръднала.

П.П. Зареди се с търпение - поне час и половина е процедурата.. А при теб може би и повече, щом е пукнатина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж :wink: , утре с това ще се занимавам, неприятно ама се налага.....

Приятен веекенд от мен :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...