Jump to content

Audi 100 Rulzzzzz (1983-1990)


Recommended Posts

няма начин и аз трябва да напиша нещо за този модел на стотицата карам я 16години и за тези години не ми се е изкало да я сменям с друго ауди не че не съм имал възможност просто железен автомобил.ауди станаха марка точно с този модел надявам се знаете че е кола на годината за 83година :hilezh::rolleyes::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги, да се включа и аз по темата. Първо да благодаря на автора и за темата, супер е ;) !!! Само който не е карал такава стотачка, не знае за какво става въпрос. От 97-ма година карам такава кола, просто возията и вървенето са невероятни, да не говорим за здравината на купе, ходова част и мотор. Моята е петак, SL мотор, много запазена и външно и салон и не ми се разделя хич с нея. Има само една болка и искам да споделя с вас и да ми дадете съвет. През лятото не може да прави студено в купето, демек няма климатик/климатроник, а пък нещо не мога да издържам последно време лятото в жегите на топло :hilezh: . Какви са вариантите да се сложи и дали си заслужава цялата схема. Търсил съм, точно за този модел не мога да намеря, предлагали са ми други модели (универсални), като ме убеждават, че ще станат на колата, но нещо не ми се вярва да е така. Аз по принцип искам да сложа климатроник, но мисля, че там нещата са по-сложни. Ако има някой, който може да ми даде съвет, ще бъда благодарен :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отскоро реставрирам едно такова автомобилче :bia: 83-а година 1.9 :(

Между другото ако на някой му се кара 100 87-а 2.3 петак на 130 000 оригинални километра обаче автоматик-нека ми пише лично знам къде се продава една такава кола на съвсем прилична цена-има нужда само от акумулатор и гуми-мислех да я купя за части,но ми е жал за колата да я разглобя след като е в такова състояние(само отдавна не е карана)........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм ти я виждал хубавицата из Филибета :lol:

Бяла перла и е цветът, нали :hilezh:

Защо не си идвал още на срещите???

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

това е най-здравия (според мен) модел на ауди :puke: като завърших средното си образование си купих такава 100-ца, 83-та година, 2,2 KF мотор. За 2 години и навъртях 57 000 км и като изключиме консумативите, по нея съм сменил 2-та накрайника на предницата :D просто всичко друго работеше безотказно :bia: реших се да я продавам след като возих един приятел до морето и обратно с нея и като се прибрахме в София той ми наду главата да му я продам. И до ден днешен с него се виждаме поне 2 пъти седмично и той си кара същата кола и няма и намерения да я продава, защото не бил пипал нищо по нея :)

Сега карам следващата 100-ца, за която също мога да кажа че не е толкова лоша, но все пак С3-ката си ми е на сърце ->> http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=59077 ще направя всичко възможно да възстановя поне едната от двете, за втората още не съм решил дали да я продавам или да я стягам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

чак сега научавам ,че С3-ките са правени допреди няколко години в Китай под името Хонкай и имат всякакви откачени версии, ето един сайт, баси мамата

http://sites.internet.lu/folders/paulfern/FAW-story.htm

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак сега научавам ,че С3-ките са правени допреди няколко години в Китай под името Хонкай и имат всякакви откачени версии, ето един сайт, баси мамата

http://sites.internet.lu/folders/paulfern/FAW-story.htm

:flipoff:

Значи,ще си я карам,дори да се стигне дотам,че да изчезнат частите за тази кола в европа и да трябва да ми ги доставят от Китай...Ама тези коли са.....Някакси по-новите години дето са правени са си с емблеми на Ауди(но дали са си Ауди???),после само външно остават същите......С различни мотори и тн....Това направо ме смая-значи този автомобил е толкова добър,че и други такива коли наподобяващи го са се правели...Явно модела си е яката раота...

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...