Jump to content

2 въпроса към вас


akulata

Recommended Posts

привет колеги.имам 2 питанки за вас:

1.Пепелника(този който е отзад,до задните седалки) трябва ли да свети като цъкна фаровете и ако да къде му е крушката и как се сменя?

2.Коланите ми нещо напоследък не искат да се прибират като ги дръпна,трябва доста набутване докато си влезнат на местото.трябва ли нещо да се смаже някъде по механизма или е от друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ако имаш крушка ще свети, ако нямаш - няма да свети. Моя нито има крушка нито има жици до там. По принцип се пада като го отвориш и в ляво на лявата му стеничка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да отварял съм го-нито жици има нито крушка видях(може и да не съм догледал де),но от вътрешната страна има като на предния пепелник оная малка червена пластмаса в която по принцип ляга крушката и свети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да отварял съм го-нито жици има нито крушка видях(може и да не съм догледал де),но от вътрешната страна има като на предния пепелник оная малка червена пластмаса в която по принцип ляга крушката и свети...

по default май са без крушки .... и при мен е така... ма мисля да променя нещата :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така,тогава за какво е тая червената пластмаса.в предния пепелник от там свети крушката,но пък отзад ни кабели ни нищо... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за крушката го опрайхме,а сега идеи за колана ?

дълъг ергенски живот на колана явно... годинки човек, и при мен е така. Нов или от моргата :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въптос че свалих пластмасите на коланите,тях самите не съм ги бутал изобщо,дали мое да опира някъде в пластмасите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въптос че свалих пластмасите на коланите,тях самите не съм ги бутал изобщо,дали мое да опира някъде в пластмасите

Причината не е в коланите, а в леглото, в което се движат(регулируемото във височина). Протрива се и коланите почват да се движат със страшно съпротивление. Ако навдигнеш 1-2мм колана, ще се убие да се връща, поне при мен е така. Гледах колани на над 10 коли на части и всичките са такива флегматични, нов за ХХХлв няма да купя, просто свикнах :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...