Jump to content

Audi A6 2.6 V6 разход на газ ?


Recommended Posts

Първо - пиши на кирилица!!!!!!!!!!!!!!

За колата - около 15 в София /тва си е доста относително все пак/ и 10-13 извънградско! Тва е разходът на газ с газов инжекцион на 4 години! Няма съществена разлика в динамиката на колата. Ползват се сигналите от всички датчици на двг и ламбда-сондите. Няма проблеми с преминаване на газ-бензин и обратно при всички режими!

Много съм доволен засега! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - пиши на кирилица!!!!!!!!!!!!!!

За колата - около 15 в София /тва си е доста относително все пак/ и 10-13 извънградско! Тва е разходът на газ с газов инжекцион на 4 години! Няма съществена разлика в динамиката на колата. Ползват се сигналите от всички датчици на двг и ламбда-сондите. Няма проблеми с преминаване на газ-бензин и обратно при всички режими!

Много съм доволен засега! :hilezh:

благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята стига понякога и до 20/100 газ в София. Извънградско е около 12-13л./100км. Трябва да се отбележи че съм автоматик и настройките на газовия инжекцион са за по-спортно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Моята стига понякога и до 20/100 газ в София. Извънградско е около 12-13л./100км. Трябва да се отбележи че съм автоматик и настройките на газовия инжекцион са за по-спортно каране.

с 20/100 трябва да летиш :lol:

над 20 минавал ли си ??? или е колкото повече, толкова повече :lol:

Редактирано от rocky007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 20/100 трябва да летиш :hilezh:

над 20 минавал ли си ??? или е колкото повече, толкова повече :)

моята е 1.8Т с чип и съм стигал 35/100. ако се кара нормално разходите са като на шестаците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLAV4O, ако с аудито си стигал само до 20л. на 100 градско, и не си успял да ги надхвърлиш , с новия ML-320 със сигурност ще подобриш рекорда, иначе джипа ти върви чудесно, със здраве да си го караш !!! :gut::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На извънградско със 10% градско и един час висене в задръстване в посока Драгичево разхода беше 13/100 газ. Според мен е добре за кола 2тона ,4х4 и автоматик. Въпреки това все още трупам впечатления и разхода ще бъде засичан тепърва и многократно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с по - малкият мотор 2.4,но мисля че разхода трябва да е сходен(относно 2,6 на колегата пуснал темата).

ГИ ми е БРЦ и съм изключително доволен.Не знам до колко марката има значение ,но за това ще преценим по разхода и марката и на други колеги.

Към момента по възможно най точния начин според мен(пълно - празно) - разхода София град и София-Враца ми дава около 12/100.

Разходът ми е "мешан" защото минавам по над 450 с едно зареждане.

Искам да отбележа,че карам доста спокойно и в града доколкото съм се уловил превключвам около 2000-2500 оборота,а по магистралата не надвишавам 130км/ч и 3000-3300 оборота защото си возя малкото дете,а и по принцип нямам доверие на българските пътища все още.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги! Имам Audi A6 2.6 V6 quattro C4.Някой би ли ми казал колко струва газовия инжекцион и при нормално градско и извънградско каране колко му харчи?!? Благодаря предварително :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам Audi A6 2.6 V6 quattro C4.Някой би ли ми казал колко струва газовия инжекцион и при нормално градско и извънградско каране колко му харчи?!? Благодаря предварително :bia:

Извънградско на мен ми гори от 10,5 до 13л/100км, в града от 14 до 18л/100км. Това са минимален и максимален разход на LPG които съм засичал на моето А6/С4 авант-куатро. При мен по-фрапантен е разхода на масло, които е 1л на 3К км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е 1.8Т с чип и съм стигал 35/100. ако се кара нормално разходите са като на шестаците!

шшш колега къде го постигна тоз разход - тои като на камион бе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Имам Audi A6 2.6 V6 quattro C4.Някой би ли ми казал колко струва газовия инжекцион и при нормално градско и извънградско каране колко му харчи?!? Благодаря предварително :bia:

1300лв в фобус..е цената за 6цилиндров автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...