Jump to content

Да Ви кажа едно здрасти :)


Dineto

Recommended Posts

Здравейте колеги, имате много добър форум :stupid: Фен съм на VAG-group автомобилите (направо съм се престрастил към тях) и реших да се регна и във вашия форум :unsure: Преди година притежавах Audi TT и бях много доволен от него, а в момента карам VW Touareg 4.2 v8 и Skoda Octavia II 1.9 TDI

Ще се радвам да помагам с каквото мога и тук, във вашия форум :hilezh:

Отново поздрави на всички :stupid:

Редактирано от Dineto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имате много добър форум :stupid: Фен съм на VAG-group автомобилите (направо съм се престрастил към тях) и реших да се регна и във вашия форум :D Преди година притежавах Audi TT и бях много доволен от него, а в момента карам VW Touareg 4.2 v8 и Skoda Octavia II 1.9 TDI

Ще се радвам да помагам с каквото мога и тук, във вашия форум :bia:

Отново поздрави на всички :)

Привет, пич! Добре си дошъл! Имаш добър автопарк, но едно не му харесвам-на Туарега мотора. Не можеше ли да е едно мъркащо ТДИ(или малкото или големия изрод)? Ако си имаш причина да е така, ще я споделиш ли? Любопитно ми е просто, защото 5.0 ТДИ ако е по-бавно от твоя, то е с малко и почти неусетно. Та?

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл, колега! :bia:

....Любопитно ми е просто, защото 5.0 ТДИ ако е по-бавно от твоя, то е с малко и почти неусетно. Та?

Ъъъъъ... V10 TDI далеч не е по-бавно от 4.2 V8. Всъщност е по бързо и с по-висока максимална скорост!

Но май е и по-скъпо.... :stupid:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
...

Я марЩ веднага у оная пошлата тема,дето разказвате секи ден вицове за вървежни дизели... :bia:

Човека има един дизел,да му трови живота-естествено,че другото ще е истинска(исках да кажа бензинова) кола... :stupid:

Добре дошъл,колега Dineto... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я марЩ веднага у оная пошлата тема,дето разказвате секи ден вицове за вървежни дизели... :D

Човека има един дизел,да му трови живота-естествено,че другото ще е истинска(исках да кажа бензинова) кола... :)

Добре дошъл,колега Dineto... :bia:

Тоапъъъъ.... :flipoff: Абе като се изнервяш нощно време, не пиши! Спи бе! :bia::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоапъъъъ.... :hilezh: Абе като се изнервяш нощно време, не пиши! Спи бе! :lol::lol:

Ми аз си спя,ма имам един бот(през моя ник) и като се появи мнение за вървежни пушилки и веднага отговаря подобаващо... :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си спя,ма имам един бот(през моя ник) и като се появи мнение за вървежни пушилки и веднага отговаря подобаващо... :hilezh: :hilezh:

Нема лошо, тия дето сте се преебали с харчилките треа да се успокоявате с нещо. Викайте ни пушилки, щом така се чувсвате по-добре... :lol:

И ние сме хора, проявяваме разбиране. Ех, ама кви сме гадни пушилки. Пфуууу....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, пич! Добре си дошъл! Имаш добър автопарк, но едно не му харесвам-на Туарега мотора. Не можеше ли да е едно мъркащо ТДИ(или малкото или големия изрод)? Ако си имаш причина да е така, ще я споделиш ли? Любопитно ми е просто, защото 5.0 ТДИ ако е по-бавно от твоя, то е с малко и почти неусетно. Та?

Защото го взимахме от щатите и за дизел трябваше да се чака 3 месеца :lol: Имаче v10 TDI е по-бърз от моя v8 - това е проверено :D Разходът на 4.2 не е за коментиране :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Touarega за съжаление ще бъде непродаваем тук .

В САЩ може би но тук доста трудно .

Ето колегите да видът нагледен пример как човек с пари може да кара и дизелка и да е доволен въпреки че има бенДзинов звер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл, колега! :D

Ъъъъъ... V10 TDI далеч не е по-бавно от 4.2 V8. Всъщност е по бързо и с по-висока максимална скорост!

Но май е и по-скъпо.... :bia:

Сега вече съм напълно сигурен, че онзи мой приятел БМВ-ист яяяко е лъгал, гат ми разказа как сума ти време един такъв Туарег 5,0 ТДИ се е пънал да му изпревари 325-ицата и накрая така и не успял. Още тогава му казах да ходи на психиатър. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...