Jump to content

Recommended Posts

Приятели предлагат ми Два модела летни гуми и не мога да избера така, че помагайте с опит. Избирам между Малоя Фотура Примато и Марангони Ванто. Цената е почти една и съща и за това не е опредуляща. Според тестовите сайтове и двете имат мн.добри показатели. Но за мен и двете са напълно непознати. Марангони е Италианска гума близък до нашият климат особенно лятно време, а Малоя си е скандинавска гума с изразено превъзходство в зимните гуми според някой сайтове, което пък мен не ме устройва понеже търся лятна. Помагаяте с каквото можете.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора във форума предпочитат Малоя, за Марангони съм чувал само негативи...

За мен решението е ГудИър или Дънлоп (което е що-годе една гума) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малоя-тя си вземи!Даже точно фотура примато-то е доста хвален!Зимните са по-кофти!Според мен са доста по-напред от Марангони...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от служебните коли в старата фирма Марангони Трио не устискаха и 15 хил.км. нямам идея дали Вантото е със същите качества, но си мисля, че това , което се продава тук от тази марка не е съвсем читаво :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели предлагат ми Два модела летни гуми и не мога да избера така, че помагайте с опит. Избирам между Малоя Фотура Примато и Марангони Ванто. Цената е почти една и съща и за това не е опредуляща. Според тестовите сайтове и двете имат мн.добри показатели. Но за мен и двете са напълно непознати. Марангони е Италианска гума близък до нашият климат особенно лятно време, а Малоя си е скандинавска гума с изразено превъзходство в зимните гуми според някой сайтове, което пък мен не ме устройва понеже търся лятна. Помагаяте с каквото можете.

Благодаря.

Размер, местожителство и предлагана цена за Малоя. Ще те уредим. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една от служебните коли в старата фирма Марангони Трио не устискаха и 15 хил.км.

аз съм с такива

за сега са добре ама са на 4К км

:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...