Jump to content

Allroad Tuning pomo6t


Recommended Posts

ot dosta vreme 4eta foruma no za purvi put se prestra6avam da pi6a tuk.

imam nujda ot pomo6t za tuningovane na Allroad

dosega sme imali 3 Audi-ta - 2 qica i edno 80 B4, no iskame da si kupim novo Allroad 4.0 TDI, i ba6ta mi e navit da mu napravim malko famozni modifikacii, kakto na vun6en vid taka i na dvigatelq.

vaprosut mi e primerno moje li da se slojat xubavi predna, zadna bronqm pragove i po dvigatelq da se sloji 4ip primerno i na kakva cena vsi4ko tova?

blagodarq predvaritelno za vnimanieto

marin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като начало е препоръчително да пишеш на кирилица, просто защото е по-четливо.

Allroad 4.0 TDI все още няма, а и не знам да има скорошни планове за пускане на такъв. Все пак излезе нова А6-ца и Allroad-а вече е малко старичък за да му монтират тепърва нови двигатели. Засега 4.0 TDI се слага на А8, по-късно може и на A6.

Allorad има 2.5 TDI, 2.7T и 4.2

Иначе, чип винаги можеш да сложиш. 2.5 TDI 180к.с. става на 210к.с. срещу сума между 400EUR и 700EUR в зависимост от производителя на чипа.

Ако колата е 2.7Т можеш и много други неща да направиш. Оптичен тунинг - също има много варианти, но не съм аз човека да те насочва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ве4е ще пи6а на кирилица, мерси за савета

на мен тия от Аутотехника ми казаха 4е по поръ4ка на allroad slagali 4.0 TDi

а за по обстоен тунинг в България има ли някаква фирма, не6то като Алпина на БМВ или Брабус на Мерцедес за6тото искам работата да е 4иста ако си купим такава кога :wink:

между другото 4етох в един саит 4е една азотна система (долен клас) струва 500$ ма някак си ми се струва много малко да е истина

в София мога ли да си направя такава система?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми и аз не вярвах 4е на дизел може да се сложи докато не го видях' date=' до колко работи е друга работа :wink:[/quote']

Работи и още как. Дори по-добре от при бензинова кола.

Ето какво пише на сайта на фирмата, от която е моя NOS:

http://www.noswizard.com/faq.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ве4е ще пи6а на кирилица, мерси за савета

на мен тия от Аутотехника ми казаха 4е по поръ4ка на allroad slagali 4.0 TDi

koi ti go e kazal tova bre?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата тая тема ми звучи като: Аз мисля да си купя тия дни RS4 и ще ви помоля да помогнете в избора на тунинг фирма! Обаче моята няма да е със стандартния 2.7Т двигател, а ще и сложа 6.0, по поръчка...

...Не че не му вярвам на младежа, обаче първо да си купи тате кола, пък айде после да помагаме с тунинг идей :wink::wink::cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво странно има в тва да си направи6 кола по поръ4ка?

ми некъв педал от магазина на Раковска от които зехме каталог за аллроад

а тва за нос баси не разбирам толкова и се опитвам да вляза в 4ас

вие сега ми се смеете и ми е некво гадно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво странно има в тва да си направи6 кола по поръ4ка?

ми некъв педал от магазина на Раковска от които зехме каталог за аллроад

а тва за нос баси не разбирам толкова и се опитвам да вляза в 4ас

вие сега ми се смеете и ми е некво гадно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агент, аз ти вярвам за думите от Аутотехника и опцията да си го поръчаш с 4.0 дизелов двиагтел. Лошото е че Ауди хубаво произвеждат коли по поръчка, като например какъв цвят да бъде, какви екстри да има и пр. Но това колата ти да дойде с такъв двигател е къстъм мейд оферта към някой истински тунинг гараж, който трябва да поръча този въпросен дизелов двигател от Ауди, да ти го монтира и да направи куп други преработки по купето за да могат нещата да слегнат истински. Предполагам че е реално това да стане, друг е въпроса колко ще струва... Двигателя само ще е сигурно над 30к Евро, работата по слагането му и той няколко хиляди +.... +....+....

Разбираш ли ме каква ми е идеята? Не се хващай на думите на някакви идиоти, които някой е направил огромната грешка да постави на пост в представителство на Ауди. Тук има хора, които главата си залагам разбират МНОГО повече какво има, как работи и може да предложи едно Ауди. Поразгледай се из форума, попитай пък се надявам да останеш доволен от отговорите ни.

Лично аз не съм много сигурен дали човек може все още да си поръча Олроуд, защото новото А6 се предлага вече от няколко месеца на пазара и няма кой да държи поточна линия за стар модел - предполагам всичко е преработено да произвежда new A6. Мога и да греша, не съм се поинтересувал специално, защото наследник на този небероятен автомобил няма да има - офицялно обявено от Ауди.

Stay cool!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за съдействието :wink:

а примерно към коя фирма за тунинг на Ауди мога да се обърна за6тото идея си няма от такава специално за Ауди камо ли да намеря не6то в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич, ти си питал некъв на раковска за алроад, и хоп готов си за тунинг, знаеш ли колко струва алроад и колко ще е тунинга на такава кола :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...