Jump to content

проблем със часовника


audi_80_

Recommended Posts

здравейте колеги.имам проблем със часовника на аудито а то е 80б3 91година,изчезна безследно и не се показва ако натисна врътката за сверяването се покаже за малко и пак изчезне и нещо изостава знаете ли къме може да ми е проблема?ще чакам отговор и да се пробвам да го оправя защото обичам всичко да ми е изправно и да ми показва вярно часа поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го сваля и ще го прегледам но да но неса те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с моя часовник, но по-сериозен - направо се е разтекъл кристала. От къде мога да си купя ново дисплейче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам часовник.пратил съм ти лс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

часовника ти е жив колега,свалиси таблото и си провери крущката която осветява екрана на часовника.поне при мен беше това проблема.надвамсе дасам помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моят свети слабо на тъмно не се вижда добре... какво и как да го оправя :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е крушката да е почерняла.Аз имах няколко такива по таблото и след смяната им имаше

значителна разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен вече е отстранен проблема,темата може да се заключва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоихме всички спойки и сложихме и се оправи бяха студени спойки после пък кружката ми беше изгоряла нещо и нея смених и сега си карам като първия пич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
препоихме всички спойки и сложихме и се оправи бяха студени спойки после пък кружката ми беше изгоряла нещо и нея смених и сега си карам като първия пич.

сменяш си крушката на часовника и ще го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя угасна. Иначе си работи но не свети като пусна габарити/фарове. Разглобих таблото и проверих всички крушки и пак не свети. А коя точно е крушката на часовника? Точно зад него няма крушка, а часовника сякаш е вкаран в оборотомера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия крушки бе коелги, какво да кажа в магазина като ида за да ми дадат такава каквато трябва ? Крушка за табло на ауди 80 ? :scherzkeks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя угасна. Иначе си работи но не свети като пусна габарити/фарове. Разглобих таблото и проверих всички крушки и пак не свети. А коя точно е крушката на часовника? Точно зад него няма крушка, а часовника сякаш е вкаран в оборотомера?
дай скайп да ти обясня и да ти снимам таблото къде точно е кружката.
Какви са тия крушки бе коелги, какво да кажа в магазина като ида за да ми дадат такава каквато трябва ? Крушка за табло на ауди 80 ? :stupid:
свали ли едно от таблото и иди със нея във магазина да ти дадат такава.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...