Jump to content

Мнение за А6 C5 2.5 tdi 155 к.с.


Furious

Recommended Posts

Колеги решил съм да си купувам такъв автомобил . Моля каже те си мнението за този двигател .

Колебая се между другото му А6 и BMW 525d и се притеснявам че не намирам добри отзиви за Аудито като двигател и окачване .

Благодаря за мненията предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех а4 с тоя двигател - стига да е сервизиран няма да сбъркаш. Отлична тяга а и с 6те скорости - аве кеф.

Иначе и аз се колебаех за такъв баварец, май понавървява повече от аудито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването мисля не е толкова зле, колкото се говори. Като комфорт и стабилност е страхотия, единствено поддръжката може да те притеснява.

Моето се беше поразтропало едва на 3-4 месеца откакто я купих, тропаше, имаше и луфт на волана, и си казах, не е истина, да не е пластмасово...

ама се оказаха две втулки, след смяната на които всичко заспа.

над 1000лв е предницата, ако е разбита

....за този двигател, пак ще кажа:

возих се на Стани на колата и много ми хареса, как дърпа и звучи, друго незнам

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW-то определено върви пове4е, при все само 5-те си предавки, а ако става въпрос за автоматик - избора се свежда само до едно - BMW!

и все пак като интериор мисля Ауди-то е много по-добре, като сигурност - на мен Аудито пове4е ми приляга, като кеф, мисля BMW-то е неоспоримо по-добре (и звука му е дори по-добър от този на Ауди).

На Ауди предницата не е ефтина, ама пък и на BMW задницата не е много ефтина - 4 тампона на задния мост са ти около 450-500лв.

мотора на BMW има само проблеми с инжекторите, които аз не бих нарекал проблеми - просто си имат живот, който се скъсява доста от наща нафта :rolleyes:

Невероятно здрав мотор е! На Ауди за този мотор казват 4е ве4е е с отстранени проблеми изцяло, та не би трябвало да има грижи и с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам такова от година и 3 м.

Навъртял съм и 30000 км от които 80% градско. Досега съм сменил двата предни лагера и маншона - масла и филтри - два пъти и само наливам нафта!

Колата си е супер. Не бих я сменил за БМВ 525 категорично!

Бодваш и едно чипче - става 190 коня и се кефиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...