Jump to content

Нещо не е в час работата


NeTa3

Recommended Posts

Карам си аз по магистралата и както си карам нормално такова решавам да видя колко ще вдигне АУДИ А3 1.9 ТДИ 90 коня 240 на километраж... жалка картинка.. залепи 3600 оборота и толкова 170 км/ч.. кажете какъв може да е проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите могат да са в много широка гама,,, Бих ти препоръчал да отидеш на диагностика в Супер Дизел - околовръсното шосе между разклоните за Симеоново и Драгалевци, срещу Шел. Бош сервиз е и според мен са най-добрите !

Иначе мойта е с такъв тип двигател, толкова коне, но по-тежко купе и лично съм я пробвал - на скоростомера изкарва 200... По книжка е 187 максималната скорост, така че това отчитане вече е гршка в уреда, но все пак пълни скоростомера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз бих ти препоръчал Супер дизел - на околовръстното в София. Тест на двигателя и центровка излиза 80 лв. Ако скоро си сменял ремък или са я пипали майстори най-добре иди да я видят. Моята работи доста по-добре след въпросните 80 лв. за центровка. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм доволен от супердизел, ама грам!

Колата ми не вървеше, както трябва!

Отидох там, качих някакво "сФетило", возих го из 2 квартала, дока той гледаше нещо на лаптопа, след това ровичка 20 мин! И накрая каза следната реплика:

"Ами принципно на колата и няма нищо! Но ако толкова мислиш, че и има, можеш да смениш електромагнитния клапан на турбото"!!!!! :respekt::hilezh:

И за това му дадох 30лв!

В последсвие се оказа, че клапана си е слънце, а проблема е бил съвсем друг и то явен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не съм доволен

ходих там със един фиат

и той ми вика не можем да се свържем с компутера

а то са 2 буксите били

едната за ABS а а другата за компутера тои ръгал във ABS-a и пичовете от bosh във обеля отидох закачихаа го и при тях работеше как ли :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че съм от Варна и ще ми излезе малко повече от 80 лева да отида София :nixweiss:))

Тук във Варна ще се опитам да намеря място където да я заведа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е ходила в супер дизел за диагностика,

не разбраха какво и има, и се върна със заключението че мотора бил перфектен. :unsure:

Между другото, какво точно очаквате от 90 кс двигател? По спомени моята (110 кс) преди чипа вдигаше към 190 по километраж...

Т'ва да не е Б3 на газ, да вдига 240 :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че съм от Варна и ще ми излезе малко повече от 80 лева да отида София :)))

Тук във Варна ще се опитам да намеря място където да я заведа.

Здравей,Колега!Аз съм ходил в Автотрейд със старата си кола Б4 1,9 тди(1z)-много съм доволен!Препоръчваха ми "Цоков и Канев" до затвора,но като отидох един пич я погледна от 20 метра и като му обясних за проблема,ми вика:"много е голям проблема,ела другата седмица"!Без да я е закачил на компютър.Отидох в "Автотрейд"-25 лв. диагностика,40 лв. за датчик втора употреба,колата се оправи.Другият който разбира е Кръстьо от Виница-там не съм ходил лично,но от това,което чувам бил доста добър...УСПЕХ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм очаквал кой знае какво ама 170 ;)

Не го слушай Sag! :bia:

Карал съм такава А3ка имам и колеги с такава! 190 вдига. Повече не може, но 190 няма проблем! :)

Ходи да я прегледа "ауди акушер-гинеколог"! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм очаквал кой знае какво ама 170 :bia:

До тук съм я докарвал най-много Б4-ката!

Редактирано от p_i_nikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тройката винаги върви повече от четворката с еднакви двигатели :-)

Адски си прав, върви повече, но макс. скорост А4 е по-висока. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че съм от Варна и ще ми излезе малко повече от 80 лева да отида София :birthday:))

Тук във Варна ще се опитам да намеря място където да я заведа.

Не е проблем :)

Ако си за диагностика - точно над Метро има един супер пич - страшно съм доволен от него - 20тина лева взимат да вържат колата, но следят всичко, обясняват ти всичко...

Шашнах се от тях ;)

Пада се точно над Метро, като идваш от към КАТ продължаваш 50 метра след отбивката за Метро - пада се в Дясно - има един вход - вътре са няколко различни фирми.

Този е най-вътре в ляво :birthday:

Ако не го намериш - драсни да ти обясня по-детайлно или да отидем заедно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем :P

Ако си за диагностика - точно над Метро има един супер пич - страшно съм доволен от него - 20тина лева взимат да вържат колата, но следят всичко, обясняват ти всичко...

Шашнах се от тях :P

Пада се точно над Метро, като идваш от към КАТ продължаваш 50 метра след отбивката за Метро - пада се в Дясно - има един вход - вътре са няколко различни фирми.

Този е най-вътре в ляво :P

Ако не го намериш - драсни да ти обясня по-детайлно или да отидем заедно :P

Мерси много за информацията. Мисля, че се сетих даже за къде ми обясняваш :stupid: Ще отида утре или в сряда :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз ли си въобразявам или някой ми е трил последния отговор?

Алоо

Не, не си въобразяваш. :lol:

Алооо, телефониската! И моя и моя!

И твоя, и твоя също. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не си въобразяваш. :lol:

И твоя, и твоя също. :lol:

Добре! На Саг ясно, ма моя защо? Първо съм духовит, второ съм прав! Къ не ти беше неудобно?! :bia:

По интелигентно мога също:

Колега Sag! Моля ви, да обърнете своето префинено внимание, на факта, че колегата кара А3! Така че явно става въпрос за А3, а не за А4! Извинете ме за вашия пропуск!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, можело значи! Колега Корсо, уважавам вашите интелектуални способности, особено облечени в такава изразна форма! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...