Jump to content

СПЕШНО!!! Съвет преди покупка


Recommended Posts

Привет на всички!

Първо искам да кажа, че май ще ставам от вашия клуб - на притежателите на Audi, както и да уточня че нямам никакви наблюдения върху марката.

Затова се надявам, че ще помагате със съвети.

Става дума за това, че до утре вечер трябва да дам отговор за покупката на следния автомобил:

Audi A6 2.5 tdi quattro, 150к.с., 10.1998г., с мотор V 6, TDI

Какво ви е мнението за този автомобил, вашите съвети, препоръки, обслужването и поддръжката как са като цена.....

Очаквам скоро да се произнесете, че трябва да дам отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ако наистина си кмет и останеш такъв след една седмица - няма да имаш проблеми :)

сега малко по-сериозно:

1. Добре дошъл във форума

2. Има изписано доста по темата - използвай търсачкатаи ще прочетеш доста неща ...

3. Като купе модела е хубав, елегантен и красив , като ходова част - с алуминиеви носачи, които струват пари , но пък не ги сменяш всеки ден, като мотор - малко по-скъп за обслужване в сравнение с повечето мотори на Ауди, но пък не сменяш всеки ден ремъци.

Важно е колата да е гледана и поддържана както трябва.

Късмет :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако колата е в идеално състояние имаш само около 2 000 лв обслужване

А за дизел на тия години и километри едва ли ще е перфектна

Казвам всичко това за да си подготвен психически

Колата е хубава като модел но изисква да имаш доста добри доходи да я потдържаш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. аз не те съветвам да си купуваш А6 98г. с този двигател(150кс.) Изклчвам варианта колата да е на малко км със сервизни документи! Тази модификация е мн проблемна,ако имаш възможност си купи 2,5 155 или 163к.с.

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Здравей! И аз ще го кажа за пореден път - ако имаш финансовата възможност да си позволиш да поддържаш подобен клас кола - взимай я и не му мисли,защото сигурно знаеш все пак правилото - Ауди могат да си купят много хора,но малко могат да го поддържат! Разбира се,не те съветвам да взимаш някой "гроб",а поддържана кола - повярвай ми,тези коли си личат,когато са такива! А това че е Авант,според мен е само един голям плюс,тук много колеги ще ме подкрепят! Мотора е перфектен и за мен е най-подходящия за А6 Ц5 - и като вървеж и като звук! Това ти го казва човек,който кара А6 с такъв мотор вече 3-та година и съм запознат,а не човек който се осланя само на слухове,защото такива има! Както и да е,ти все пак си решаваш,но важното е само колата да отговаря на горепосоченото условие - трябва да е поддържана както трябва! А още по-важно пък е да ти е на сърце! Успех!!! :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. аз не те съветвам да си купуваш А6 98г. с този двигател(150кс.) Изклчвам варианта колата да е на малко км със сервизни документи! Тази модификация е мн проблемна,ако имаш възможност си купи 2,5 155 или 163к.с.

успех

А, ти притежател на какъв автомобил си, че даваш съвети?

Лично аз от известно време експлоатирам такъв двигател, на такова купе. Имам някой неодобрения, но те са свързани спрямо сравненията ми с други марки и автомобили. В крайна сметка впечатленията ми са такива: Двигателя е много добър и за тази мошност, спрямо максималната скорост едва ли би намерил по-добър. Тенденцията, че двигателя е проблемен идва единствено от фактора, че е най-купувания при този модел на Ауди. За 2000км. лично аз не съм имал каквито и да било грижи. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За 2000км. лично аз не съм имал каквито и да било грижи. Успех!

Ти си го сбръчкал от каране бе :dance::hilezh:

Аз като собственик на автокъща, ще кажа само че спрях да ги купувам тия коли, когато ми ги предлагат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да еба! Само аз ли съм бил щастлив собственик на Ауди А6 2,5 TDI?!!!! :dance: Верно че беше 2000 лето ама я карах две години и половина!!!!!! Явно съм имал късмет май! Пу-пу-пу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и благодарности на всички, които взеха отношение със съвети и коментари по темата.

Тъй като вече закупих автомобил (не този, за който беше темата) ще помоля админа да заключи темата.

Още веднъж - благодарности и безаварийно пилотиране на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...