Jump to content

Audi 200 около 80 година


Recommended Posts

струва ли си да взема една 200 тица 5 цилиндрова в много прилично състояние за 1000 лв. Дайте съвет и ако някой има подобна да каже малко повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги сега прочетох една странна тема, и тя е струва ли си 1000 за Ауди 200 е как си и то да не става въпрос за моята машина или за друга и ако е за друга евала да се пофалиш с новата придобивка това е страхотна кола мога да кажа че това е звяр на пътя с тая турбина се изтрелва като ракета ем моята е автоматик взимай изобщо не се замисляй а пък ако си хвърлил око на моята давай 1300 и взимай но да знаеш че това е кола за ценители а не за всеки срещтнаш е ще ти дам една снимка само да я видиш ако ти харесва и те устройва ще ти пратя, още айде успех за сравки

Skype petrov28171 или поща peter17@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е като твоята но на външен вид е по добра. Има лети джанти на спици които също много и ходят. Работата е че не знам дали е с турбо - не съм отворил капака за да я разгледам. Ако се окаже без - според вас струва ли си парите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за тези пари едва ли ще вземеш друга такава лимозина. Изглежда запазена а със сигурност е и бегачка!

Едва ли ще имаш големи проблеми - тези коли нямат електроника, но може да имаш някакви ядове от възрастта..

Все пак 1000 лв. за тази кола са добре :hilezh:

Имай предвид че може да участваш в ретро паради с нея.. по-добре е да я поддържаш за такива мероприятия, отколкото да се правиш на състезател с нея :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда прясно пребоядисана.Кой знае как е отдолу!Въпреки,че има обнадеждаващи знаци-линиите изглеждат прави,лайсните са лъскави.Не знам как ще е с частите,а с препродажбата със сигурност ще е мъка.Ако можеш да прежалиш 1 500 лв.-вземай я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега евала за машината където си намерил изглежда в прилично състояние дано и на пътя да е така много е запазена нещо гледам даже нова боя това са уникални коли не се замисляй а взимай няма какво да се замисляш това е една страхотна лимузина която предлага екстри в излишък пълен ел. пакет а и с тази турбина е стрела на пътя за 170 кончета кола е звяр направо звука като чуеш на двигателя те изкушава ами това са надеждни коли окачването им е еднакво с моделите 200 ци до 90 или с 100 ците ама за годинките си е добре да я огледаш внимателно мотора да видиш дали е вред дали има добра компресия маслото дали го държи нормално е то обикновено с турбината около 100 грама трябва да изгаря но не и повече ако е повече значи има някакъв проблем провери му инжекциона да ли е вред щото обикновено това и е слабото място и най вече виж ходовата част да ли е вред погледния отдолу амортесиорите тампоните прегледай е как се държи във високи скорости инече това изглежда доста запазено може би не е карано и много джантите BBS му подхождат много а инече като разход е в рамките на допустимото моята е автоматик и на дълго пада до към 8.5 а градско зависи от режима на работа но не повече от 13 max и дано документите и са вред айде успех и не се замисляй давай парата и взимай колата си заслужава това все пак е кола за ценител а не за всеки срещтнат които сика да си купи обикновен автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е една точка или запетая не сложи...нищо не разбрах :hilezh:

Много си капризен , :bia:

Аз пък всичко разбрах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също разбрах всичко. кОЛАТА ИСКАМ ДА Я ВЗЕМА ТОЧНО ЗА ТОВА ЩОТО СЪМ ЦЕНИТЕЛ И ЕДВА ЛИ ЩЕ МИНАВАМ ПОВЕЧЕ ОТ 1000 КМ НА ГОДИНА С НЕЯ. Просто я гледам че по нея си им всички брони, фарове, лайснички, мигачи и като цяло има линия, а ако я оставя на улицата след време ще заприлича на нищо - много ще ме е яд тогава. ще поразмисля оше няколко дни и отивам да я взимам - все пак фотоапарата ми струва повече пари... имам и костенурка кабрио, така че съм фен на ретро автомобилите. ето малко снимки на красавицата ми :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е костенурката!

Разкажи моля те ако си я правил ти какво и как си правил, че ми е интересно?

Например мисля, че е рязана нали? Гледам няма антирол-бар? Узаконяване минавала ли е?

Джантите са от Мерцедес ако не греша? Само те (с главини), или цялото окачване е преработвано?

По мотора правено ли е нещо?

Вярно, че е Ауди форум, но се надявам колегите да нямат нищо против и да им е интересно :rolleyes:

Поздрави!

Аз също разбрах всичко. кОЛАТА ИСКАМ ДА Я ВЗЕМА ТОЧНО ЗА ТОВА ЩОТО СЪМ ЦЕНИТЕЛ И ЕДВА ЛИ ЩЕ МИНАВАМ ПОВЕЧЕ ОТ 1000 КМ НА ГОДИНА С НЕЯ. Просто я гледам че по нея си им всички брони, фарове, лайснички, мигачи и като цяло има линия, а ако я оставя на улицата след време ще заприлича на нищо - много ще ме е яд тогава. ще поразмисля оше няколко дни и отивам да я взимам - все пак фотоапарата ми струва повече пари... имам и костенурка кабрио, така че съм фен на ретро автомобилите. ето малко снимки на красавицата ми :
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...