Jump to content

Жълтия триъгълник на копчето за мъглата свети постоянно.


kirchi

Recommended Posts

От два дни лампата на копчето за фаровете за мъгла, свети постоянно, и при включено и изключено положение. Какво означава това? Или вътре нещо в копчето дава на късо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включи късите и виж отзад фара за мъгла дали свети и дали съответно може да се гаси с бутона.

При всички случаи ще се наложи вадене и отваряне на бутона.

Не е излишен и един преглед на кабелажа в задните стопове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както колегата "и.николов" е казал направи ги тези неща, но според мен е 90% от бутона. Преди година и на мен ми го направи същия номер. Контактите на бутона понякога се правят на тарикати :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колега виж си първо кабелите, който са отзад на капака(от лявата страна те са във шлалка) моите бяха скъсани и на мен така ми светеше триъгълника, като ги вързах се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Проблема се оправи, отворих задния капак затворих го и се оправи. Явно е от кабелите на задната врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вземи ги превържи с нови кабели и ще се оправи

Аха ама кат се стопли или се прибера в Димитровград. Сега съм в Габрово и зззззззззззззззззззззззз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ама кат се стопли или се прибера в Димитровград. Сега съм в Габрово и зззззззззззззззззззззззз.

Ха още един колега от Димитровград :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни по каква логика ще свети този триъгълник от ЗАДНИЯ КАПАК?

Като е една крушка която се пуска от самия ключ?

Или има някаква тайна в схемата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни по каква логика ще свети този триъгълник от ЗАДНИЯ КАПАК?Като е една крушка която се пуска от самия ключ?Или има някаква тайна в схемата?
Като я разхвърля ще видя. Днеска забелязах още нещо, като пусна задната чистачка и святка триъгълника като спре чистачката и изгасва. Явно стария проблем се е разраснал.
Ха още един колега от Димитровград :hilezh:
:(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я разхвърля ще видя. Днеска забелязах още нещо, като пусна задната чистачка и святка триъгълника като спре чистачката и изгасва. Явно стария проблем се е разраснал. :)

Колега може да си сигурен, че са кабелите аз като включех на задна ми светваше триъгълника.Прави им по едно удължение изолирай и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал същия проблем на В4 TDI. светиха ми двата бутона за мъгла, нямах светлина на заден ход и при комбинация

(включени светлини + скоростен лост на заден ход) колата не искаше да огасне. Проблема ми беше прекъсната маса в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...