Jump to content

Бензинова помпа


Kiril Valchev

Recommended Posts

Мисля че около 35-40 кинта беше новата, за втора употреба не знам а и няма смисъл май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се заприказвахме за бенз. помпа да попитам- сутрин като паля на безин трябва доста да повъртя докато запали.Имам чувството че няма бензин в карбуратора.Възможно ли да е от помпата???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв точно ти е двигателя? Ако караш на газ, вечер обръщаш ли я на бензин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това определено има значение.....И аз я забравях като я паркирам да минавам на бензин.... и сутрин трябваше да въртя повечко да запали......

сега като сменя помпата никогаа повече няма да оставя резервоара празен и да паля на газ сутрин.......Плюс това се скапва и акумолатора!!!Човек се учи от грешките си кво да се прави:steinigung:)) Важното е че е поправимо........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям друга тема ще пиша в тази... Оня ден си карам колата - върви перфектно, отивам до гаража да я вкарам, гася я за да отворя вратите и опаааа... не ще да пали. Помапата хич не че чува да подкачва горива. Както и да е запалих я на газ. След 1-2 часа отивам пак до гаража да я пробвам дали ще запали и нямаше проблеми - помпата си работеше нормално. Та въпроса ми е - някой има ли си напредстава от какво може да отказва помпата да работи???

Редактирано от z0mBay0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен пали сутрин по-трудно на бензин от колкото на газ. Когато загрее колата нещата се оправят. Мислех, че е от помпата и я смених с нова, но разлика няма. И се чудя от какво се получи това.Може ли някакъв филтър да са е запушил? На студена кола предърпва няколко пъти когато минавам от газ на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...