Jump to content

въпрос за климатроника


шопов

Recommended Posts

Здравеите колеги, имам следният въпрос- не ми се включва компресора на климатроника?, нормално ли е това или имам проблем?

Когато натисна снежинката тя светва и угасва, веднага, дори и да включа режима за изсушаване на стъклата пак не се включва. :flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.И при мен е така,доколкото разбрах това е нормално-при минусови температури компресора не се включва.

дано да е от минусовите температури колега :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.И при мен е така,доколкото разбрах това е нормално-при минусови температури компресора не се включва.

И при мен е така и на мен така казаха :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравей.И при мен е така,доколкото разбрах това е нормално-при минусови температури компресора не се включва.

колега,на моята и правих самодиагностика.после ще се опитам да отъкрия нещо в компа,ако е останало.

та проблемите могат да са много.за ауди незнам как е,и когато е климатроник,но на сестра ми форда е с клима и ж наи големия студ започва да духа студено.

аз сам си правя диагностика на климатроника.ако имагрешка някаде,то тои ще ти я покаже.

ЩЕ МИ ПОВЯРВАШ ЛИ АКО ТИ КАЖА ЧЕ КЛИМАТРОНИКА ТИ МОЙЕ ДА Е И СКОРОСТОМЕР И ОБОРОТОМЕР?

audi_100_displei_klimatronik.doc

audi_100_displei_klimatronik.doc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А климатроника при А6 (Ц5) '99-а има ли тези "удобства"?Да показва определени кодове,обороти и скорост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А климатроника при А6 (Ц5) '99-а има ли тези "удобства"?Да показва определени кодове,обороти и скорост?

незнам!ама те конзолите за оправление мился че са еднакви битрябвало да може.но когато го открих бях изумен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
колега,на моята и правих самодиагностика.после ще се опитам да отъкрия нещо в компа,ако е останало.

та проблемите могат да са много.за ауди незнам как е,и когато е климатроник,но на сестра ми форда е с клима и ж наи големия студ започва да духа студено.

аз сам си правя диагностика на климатроника.ако имагрешка някаде,то тои ще ти я покаже.

ЩЕ МИ ПОВЯРВАШ ЛИ АКО ТИ КАЖА ЧЕ КЛИМАТРОНИКА ТИ МОЙЕ ДА Е И СКОРОСТОМЕР И ОБОРОТОМЕР?

Съжалявам че пиша в чужда тема . Свалих докоментацията за климатроника задържам бутона за циркулация на въздуха в купето но нищо колата е А6 95г 2.5ТDI. Дали аз нещо бъркам или от студа навън не мога да влклуча кодовете за диагностика :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш в това че трябва да задържиш бутона за циркулация на въздуха в купето + и този най-отгоре едновременно след което с + и - набираш кода натискаш пак САМО бутона за циркулация на въздуха в купето и ти излиза веднага като цифрова стойност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш в това че трябва да задържиш бутона за циркулация на въздуха в купето + и този най-отгоре едновременно след което с + и - набираш кода натискаш пак САМО бутона за циркулация на въздуха в купето и ти излиза веднага като цифрова стойност

Точно така е :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш в това че трябва да задържиш бутона за циркулация на въздуха в купето + и този най-отгоре едновременно след което с + и - набираш кода натискаш пак САМО бутона за циркулация на въздуха в купето и ти излиза веднага като цифрова стойност

Дали може по-подробно да обясниш кой бутон се натиска за да се влезе в режима как се променят стойностите (с кои бутони) които искам да видя и как се излиза. Даже ако може с иконките на бутоните ще е супер. Като го схвана обещавам да спретна едно PDF-че HOW TO да го има и за други на които не им е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук: http://audibg.com/forum/index.php?act=attach&amp...st&id=13512

Специално съм преправил първия абзац на файла и го конвертирах като PDF миналата година, защото и аз като теб първия път много се чудех как да влезна в диагностичен режим :hilezh: . Все пак колегите преди мен много точно са те посъветвали как да влезнеш :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук: http://audibg.com/forum/index.php?act=attach&amp...st&id=13512

Специално съм преправил първия абзац на файла и го конвертирах като PDF миналата година, защото и аз като теб първия път много се чудех как да влезна в диагностичен режим :hilezh: . Все пак колегите преди мен много точно са те посъветвали как да влезнеш :flipoff:

А тези кодове и комбинации дали важат за климатроник за В4 с цял дисплей DIAVIA, потърсих из форума и къде ли не още не открих инфо. Ако някои знае моля да ми помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че пиша в чужда тема . Свалих докоментацията за климатроника задържам бутона за циркулация на въздуха в купето но нищо колата е А6 95г 2.5ТDI. Дали аз нещо бъркам или от студа навън не мога да влклуча кодовете за диагностика :hilezh:

ами няма логика да е от студа!но чети внимателно аз вече непомня каква беше комбинацията!но със сигурност не е само задържане на едно копче!доколкото си спомням беше с бутоните за ръчна настройка на въздуха!но нали съм ви пратил схемите,наи добре е да си ги разпечатате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...