Jump to content

hot


george135

Recommended Posts

Колеги,помагай те!Парното духа студено...

ами врътни копчелъците на....топло(червено обикновено :) )!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е другата краиност умирам от жега днес в колата стана 35 градуса, при външна -6 градуса, 4ак не мога да дишам, приятелката ми реши че това Ауди е било поръчка за някоя скандинавска държава :gut: лятото пък другата краиност студено духа направо не мойе да се седи по къс ръкав, според мен не е много нормално :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е другата краиност умирам от жега днес в колата стана 35 градуса, при външна -6 градуса, 4ак не мога да дишам, приятелката ми реши че това Ауди е било поръчка за някоя скандинавска държава :gut: лятото пък другата краиност студено духа направо не мойе да се седи по къс ръкав, според мен не е много нормално :)

Ти проблем ли имаш или просто показваш на колегата, който има проблем какво невероятно парно имаш? Като ти е топло -> отвори си джама...Като ти е студено лятото -> същата процедура... Може да пробваш и с изключване на уредите :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега george135 виж да не е запушено радиаторчето на парното. Провери си и нивото на охладителната течност.

Към Vankataaa - колега, Аудитата се славят с доброто си парно. Моята А4ка е италианка и въпреки това прави баня в купето за 10 мин. при -5° отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите могат да бъдат ...

1. Замърсено радиаторче на парното (ако нямаш филтър за купето)

2. Клапите на парното , които са от дунапрен и се скапват след 10 години.

И двете неща водят до голям проблем, т.е трябва да се сваля таблото.

След като го свалиш другото е елементарна работа. :hilezh:

Има във златен фонд как точно става номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...