Jump to content

ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ С АВТОМАТИКА!


July Pleven

Recommended Posts

Здравейте колеги! Вече и аз съм тук и първо сърдечни поздрави на всички, които като мене обожават AUDI! Лошото е, че регистрацията ми започва с проблем - нещо май се срина скоростната ми кутия! Не знам как да ви го обясня, но както се движех - ама съвсем нормално и изведнъж двигателя се изфорсира и до тук. Карам AUDI 80 - автоматик!Нито една от предавките - D, 2,1 не помества колата напред. Единствено с R успях да я придвижа на заден до по-безопасно място, защото по всички закони на гадоста, това се случи на кофти участък от пътя - остър завой, без видимост и т.н. Както и да е! С две думи нещо се случи с тази кутия! И то май ще е нещо сериозно! Ако имате идеи - помагайте! Аз съм от Плевен и колкото и тъпо да звучи в този град не се сещам за някой, който може да ми помогне! Ако има такъв и е във форума - моля за извинение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката ;) и съжелявам за случилото се. Провери си за всеки случай как си с маслото - да няма течове. Виж и селектора, като превключваш дали жилото мести напред вилката на скоростите, но на R щом вклюва е малко вероятно. Тези кутии се ремонтират само в сервиз. Навремето старото ми Ауди беше автоматик и имаше подобен проблем. При мен напред се движеше, а изчезна задната скорост. В един сервиз (в който хората си разбират) ми оповестиха сума от почти 1000лв и затова поставих ръчна скоростна кутия. Не искам да те отчайвам, но на автоматичните скоростни дори и най-малкия проблем струва минимум 300-400 лв. за ремонт - личен опит от няколко служебни коли автоматик. При ремонта се ползват ремонтни комплекти, които са доста скъпи. За София мога да ти препоръчам много добър сервиз, дават гаранция 1год. за ремонта. Вече доста автоматици сме карали там - всичко е без забележка, но за съжаление е доста скъпо :hilezh:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката ;) и съжелявам за случилото се. Провери си за всеки случай как си с маслото - да няма течове. Виж и селектора, като превключваш дали жилото мести напред вилката на скоростите, но на R щом вклюва е малко вероятно. Тези кутии се ремонтират само в сервиз. Навремето старото ми Ауди беше автоматик и имаше подобен проблем. При мен напред се движеше, а изчезна задната скорост. В един сервиз (в който хората си разбират) ми оповестиха сума от почти 1000лв и затова поставих ръчна скоростна кутия. Не искам да те отчайвам, но на автоматичните скоростни дори и най-малкия проблем струва минимум 300-400 лв. за ремонт - личен опит от няколко служебни коли автоматик. При ремонта се ползват ремонтни комплекти, които са доста скъпи. За София мога да ти препоръчам много добър сервиз, дават гаранция 1год. за ремонта. Вече доста автоматици сме карали там - всичко е без забележка, но за съжаление е доста скъпо :hilezh:

Ами ще съм ти благодарен ако препоръчаш някой сервиз! Нямам голям избор! Колата трябва да се кара на сервиз и поне да знам, че си струва да е в този!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам GEMINI, намира се на изхода от София вляво, по посока Калотина. Хората си разбират от работата и правят всякакви модели коли. Имат резервни части за почти всичко. Надявам се да не съм те подвел, на мен впечатленията са ми много добри и от обслужването и от работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам GEMINI, намира се на изхода от София вляво, по посока Калотина. Хората си разбират от работата и правят всякакви модели коли. Имат резервни части за почти всичко. Надявам се да не съм те подвел, на мен впечатленията са ми много добри и от обслужването и от работата.

Да, така е! И аз чух от още няколко места доста добри думи за тях! А и за още един сервиз - Цанко .....! Не си спомням фамилията!ами ще трябва да се появя в София след празниците и се надявам , че във времето няма да е дълъг ремонта! М/у другото за колко дена се отремонтирва - ако всичко върви нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 дни до седмица, зависи от частите и колко работа имат. Успех :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега аз работя в джемини, не точно по скоростите но мога да ти дам телефоните на сервиза, вече сме запразнили ще работиме чак на 3 ти януари

02/8274250, 02/8278186,02/8258844 ако се обаждаш търси приемчика казва се Валентин Йорданов

ето и сайта в интернет:

e-mail: autocentre@gemini4.com

www.gemini4.com

не искам да те обезсърчавам но ремонта действително не е евтин, но точна цена може да се каже едва след като се свали кутията, разглоби ли се задължително се сменя кит с всички ол пръстени и гарнитури той е около 200 лв, работата по кутията като труд е около 500-600 лв, сменя се и маслото и оттам вече каквото изкочи още ,надявам се да съм бил полезен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

aко те интересува знам един голям майстор на автоматични ск . кутии в Русе, който взема много по малко от Джемини и др. подобни сервизи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко те интересува знам един голям майстор на автоматични ск . кутии в Русе, който взема много по малко от Джемини и др. подобни сервизи.

Тоя майстор да не се намира в МАРТЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...