Jump to content

Audi 80 (B3)


Milen_89

Recommended Posts

Здравейте. Днес си купих АУДИ 80 1,8 кубика, 112 коня, 1990 година е произведено. Въпросът ми е: Има 2 копчета който са до ръчната спирачка, но със истрито обозначение и не мога да разбера за какво служат. Ако някой има такъв модел ще се радвам да ми каже за какво служат. Благодаря

Редактирано от Milen_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ще сложа, но най-рано утре. Благодаря за интереса.

Ами аде де. К'во благодариш... А да не са някой после монтирани копчета в някой квартален гараж бе???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка. На светкавицата обаче си проличават ясно картините който са били изобразени. Като ги гледам смятам, че е нещо за климатика, но.........

post-12676-1200421620_thumb.jpg

Редактирано от Milen_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз мисла, че е нещо такова ама в тоя студ не съм се сещал да го пусна и да видя дали не е за климатика. Казаха ми, че има климатик ама нали ти казвам не съм се сещал да видя от каде се пуска защото още нямам нужда от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам бутоните за климатика.

Дали тези дето ги коментираме не са бутоните за климата?

И вероятно да се окаже слаган допълнително климатика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали може да е за това. Утре ако не е много студено ще гледам да ги пробвам. Ама нали обикновенно е само един бутон за климатика. Другия за какво ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За циркулацията на въздуха до колкото знам.

Климатрониците до колкото знам палят над +5 градуса, ама твоето е механично и като нищо може да си работи.

Туковиж си направил леден пейзаж вътре в купето :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ги гледах същите две копчета в колата на съквартиранта преди няколко години(бяха с изтрити обозначения) :) .

Като се сетя, чак ми става смешно- никой не предположи, че колата може да е с климатик :)

Натискахме ги поотделно, заедно, накрая разбрахме, че са за климатика като сменяха радиаторчето на парното на колата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпределено са за климатика. И най-вероятно единия го пуска на мах, а другият в по-слаб режим. Но се съмнявам точно на това АУДИ дали ще му работи изобщо климатика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен снежинката пуска климатика, а другото копче върти само въздуха в купето и спира притока на въздух отвън.

Напремер като влизаш в тунел да не проникват изгорелите газове на автомобилите в купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен снежинката пуска климатика, а другото копче върти само въздуха в купето и спира притока на въздух отвън.

Напремер като влизаш в тунел да не проникват изгорелите газове на автомобилите в купето.

точно така мисля и аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...