Jump to content

с какъв двигател съм ?


snaketnn

Recommended Posts

пичове , как да разбера какъв ми е двигателе.знам че е 1900 тди 66квата 90 коня 96 година, ама тук все чета за .... 1z, АФН и такива

сори че ви мпитам такива работи ама съм аматъор - етосиазт да научи всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, като имаш хафтомобил нямаш ли голям талон даден от КАТ :hilezh: там пише 'сичко ... щом аз еле съм прост, успях да си видя какъв ми е двигателя, със сигурност ти ще успееш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле сега си видях поста, къв съм прост :hilezh: имах предвид че може да бъде с 1Z двигател или с AHU двигател :flehan: извинявам се за грешката.

AFN са 81 kw двигателите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове , как да разбера какъв ми е двигателе.знам че е 1900 тди 66квата 90 коня 96 година, ама тук все чета за .... 1z, АФН и такива

сори че ви мпитам такива работи ама съм аматъор - етосиазт да научи всичко

Колега като си "етосиазт" да научиш всичко що не почнеш с правописа ? Че 2 пъти ти четох поста за да го разбера :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... "етосиазт" ... що не почнеш с правописа ? Че 2 пъти ти четох поста за да го разбера ;)

Да ти кажа и аз се запънах малко на твоя ;) Не му подражавай, че ще продължи така :)

1996г. може да бъде 1Z или AHU

Редактирано от stilko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да бъде и AFN ;)

Аха! Може;)))))))) Ама АФН с чип за икономичност, да свали 20 коне! ;)

Леле сега си видях поста, къв съм прост ;) имах предвид че може да бъде с 1Z двигател или с AHU двигател :) извинявам се за грешката.

AFN са 81 kw двигателите!

Е, не бъди толкова строг към себе си де!:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, оспамихте темата не човека бре?!?!? За вас спамилня няма ли ве :) Тъкмо щях да разбера дали си е прочел документите на колата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ццц, мъ то верно го пишело бе ! мИрси бил с хамстерчета, аз се чудя що не работи като е студено... ;)

почвам да се уча да пиша ;), но първо да карам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ццц, мъ то верно го пишело бе ! мИрси бил с хамстерчета, аз се чудя що не работи като е студено... :)

почвам да се уча да пиша ;) , но първо да карам ;)

и кво пишело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво пишело

пише 1z....

това предполагам значи че е 1z. т.е най-скапания възможен ?? /като изключим 1,6 101НР/

????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише 1z....

това предполагам значи че е 1z. т.е най-скапания възможен ?? /като изключим 1,6 101НР/

????

Как реши,че този(1Z)е най-скапания :hilezh:.Аз съм със същия и твърдя точно обратното 1.9тди 90к.с :hilezh: вярвам ще ме подкрепят и други колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено, 1Z е много добър мотор, поне от 2-годишните ми лични наблюдения. На 300хил.км. състоянието и харча му са като на излезъл от завода, повече няма какво да добавя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено, 1Z е много добър мотор, поне от 2-годишните ми лични наблюдения. На 300хил.км. състоянието и харча му са като на излезъл от завода, повече няма какво да добавя...

Моята вече 1.5г от както съм я подкарал по БГ пътищата,от 6 месеца с чип,по двигателя не съм бутвал нищо сега е на ~250000км. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише 1z....

това предполагам значи че е 1z. т.е най-скапания възможен ?? /като изключим 1,6 101НР/

????

Ако 1z е 1.9TDI, 90bhp хич няма какво да се притесняваш! Двигателя е супер и, поне според мен, е далеч по-напред от 1.6 та и 2.0 бензинова атмосферка! Нищо че на макс върви малко по-малко, натоварен върви мнооого повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...