Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравей,търся пружини за А4 Б5 авант фейслифт 2000г.В момента колата е с фабрично спортно окачване 1BE,искам да мина на нормално с цел по-мека возия и по-голям просвет,ако ти се намират читави такива дай една цена.

Здравей колега, пружините които търсиш стават и от а4 преди фейса, в момента имам от коли с 1,8 мотори, които са по слаби от тези на твоята кола, ако не бъркам, в подписа ти пише че мотора е 2,4, трябва да търсиш от кола с 6 цилиндров мотор , защото е по тежък и ако сложиш такива от кола с 4 цилиндров, няма да са достатъчно твърди да поемат тежестта и няма да имаш ефект от смяната.

Tyrsq predna bronq za Audi A4 1998 1.9 TDI

имам цената за такава втора употреба комплект със ножа и алуминиевата греда е 200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, пружините които търсиш стават и от а4 преди фейса, в момента имам от коли с 1,8 мотори, които са по слаби от тези на твоята кола, ако не бъркам, в подписа ти пише че мотора е 2,4, трябва да търсиш от кола с 6 цилиндров мотор , защото е по тежък и ако сложиш такива от кола с 4 цилиндров, няма да са достатъчно твърди да поемат тежестта и няма да имаш ефект от смяната.

Ок и аз си го мислех това,предполагам,че и от дизелов 2,5 ще станат,продължаваме да търсим тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли за ауди 80 1.8с 1990 г стъпков мотор ,и дебитомер

за да отговоря ми трябва поне кода на мотора, защото на 80 ката слагат 4 модела инжекциони и нещата не са взаимно заменяеми.

Здравей колега!

Да ти се намират ей такива капчки за джанти?

Wholesales-Wheel-Center-Caps-for-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-RS4-RS6-free-shipping.jpg

втора употреба не продавам капачки отделно от джантите, нямам, мога евентуално да поръчам нови ,но цената им е доста дебела предполагам ,че няма да те устрои.

Колега имаш ли предна броня за Ауди А4 1997

Имам, втора употреба комплект с ножа и гредата е 200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, да имаш читави кабели за свещите за Ауди А6 С4 2.0 16V quattro 140 к.с. и на каква цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, да имаш читави кабели за свещите за Ауди А6 С4 2.0 16V quattro 140 к.с. и на каква цена ?

втора употреба са 15 лв бр, имам и нови на БЕРУ комплект, цена клиент са 270 лв, с отстъпката която мога да направя са около 200 лв

1. На новите каква ще е горе долу цената?

2. Видях че имаш и броня за А4, само ножа продаваш ли го?

не продавам ножа отделно от бронята, мога да доставя нов е около150 лв, последния път като проверявах цени на оригинални капачки бяха по 60 тина лв бр.:(

Здравей колега. Интересува ме намира ли ти се хидравлична помпа за Ауди А4 1.8 1995

принципно имам, но са два модела, единя е 80 лв, а другия 100 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emo ima6 li displei za a6 2000 godina golemiq koito e mejdi kilometraja i oborotomera i kakvi pari mu iska6 i sa6to mi trqbva reika 4e moqta prote4e i cena na neq sa6to a6 2.5tdi quatro

i nqkakvi podgrqva6ti sve6ti da mi predloji6 mersi predvaritelno

ili daje ako ima6 skaip moje da mi go dade6 da se razbereme tam napravo moqt skaip e m.ganev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emo ima6 li displei za a6 2000 godina golemiq koito e mejdi kilometraja i oborotomera i kakvi pari mu iska6 i sa6to mi trqbva reika 4e moqta prote4e i cena na neq sa6to a6 2.5tdi quatro

i nqkakvi podgrqva6ti sve6ti da mi predloji6 mersi predvaritelno

ili daje ako ima6 skaip moje da mi go dade6 da se razbereme tam napravo moqt skaip e m.ganev

Здравей, дисплей нямам здрав,а и продавам комплект таблото не на части, рейка имам, цената и е 200 лв, подгревните свещи ги продавам втора употреба по 10 лв, бр, но мога да доставя и нови, цените на новие според марката са от 18 до 30 лв бр. в скайп през деня почти не влизам, че работя навън и много рядко съм на компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emo a s kurier stava li i garanciq na reikata ima li 4e kato q sloja nqma da prote4e kato moqta stava vapros 4ee e zdrava i drugoto koeto nov displei koito e mujdu kilometraja i oborotomera moje li da se nameri kakvi pari e mersi predvaritelno

Дисплеи нямам, един колега от Пловдив предлагаше нови такива със монтаж, ще трябва да потърсиш темата му, за рейка втора употрба , гаранция мога да дам дотолко че ако не работи или протече веднага след монтажа, може да се върне или смени веднага след това, нямам условия за монтаж, само автоморга сме без сервиз, но има къде да те пратя близо до нас да ти я монтират, по куриери не пращам части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли датчик за температурата, който управлява това на таблото колко да ми отчита, намира се най-отгоре точно до капачката за маслото.Колата е Ауди 100 2.3 мотор 92 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли датчик за температурата, който управлява това на таблото колко да ми отчита, намира се най-отгоре точно до капачката за маслото.Колата е Ауди 100 2.3 мотор 92 год.

Дебелия датчик с 4 те крачета ли ти трябва или този разположен срещу него, малкия датчик е 10 лв, този с 4 те крачета е 30 лв, имам ги.

Здравейте, имам нужда от скоростна кутия втора ръка за А3-ка , 1.9 тди, 98 година, автоматик. Да ви се намира?

Имам само ръчна кутия, автоматик нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Подлакътник за Б4 оригинален имаш ли? Може и без планката за захващане че мойта си я има. Ако имаш пиши на лс.

Редактирано от Geeppii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,гофрираният маркуч който е на кутията на вьздушният филтьр и влиза в десният фар,на ауди 80 NE ,намира ли се и какви пари? Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Подлакътник за Б4 оригинален имаш ли? Може и без планката за захващане че мойта си я има. Ако имаш пиши на лс.

нямам

здрасти, искам да попитам имаш ли от воланите с 3 лъча, спортните. . .

имам от моделите с големия шлиц, за а4 и а6 след 97 година в това число и 2 трилъчеви волана с бутони за управление на музиката, цените са според състоянието и варират от 200 до 350 лв

Здравей,гофрираният маркуч който е на кутията на вьздушният филтьр и влиза в десният фар,на ауди 80 NE ,намира ли се и какви пари? Поздрави

По принцип трябва да го имам, но трябва да го намеря, цената е не повече от 10 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да кажеш цена за радиатора,на 90-ка 2.3 NG 90 година с климатронок, евентуално и цена на тапицериата на тавана,мерси предварително

0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет дали ти се намират фарове за а6 ц5 ксенонови

Имам само без ксенон, от коли до 2000 г

колега да кажеш цена за радиатора,на 90-ка 2.3 NG 90 година с климатронок, евентуално и цена на тапицериата на тавана,мерси предварително

0

втора употреба нямам хубави в момента, мога да предложа нови като най- евтините с извод за малкия радиатор почват на цени от 170 лв, без него има и за 130 лв, тапицерии имам продавам ги по 60 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...