Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Приятна почивка и от мен! И ако не е проблем, земи малко пясък и миди, само че гледай да се на нормални цени :smilingplanet: .

за тебе един плик безплатно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега алтернатор за В4 имаш ли и каква му е цената и има ли възможност за бартер - т.е. аз ти давам същият алтернатор, ремонтиран но с виещ лагер а ти ми даваш друг читав, като естествено ти доплащам.

Ако може на ЛС да ми отговориш.

Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми бутоните на таблото за халогените и за мъглата също и реле за проверка на задни светлини.Това мръсно бялото и дали от него ми изписва BREMS LIGHT и цени ако може

post-39145-1247727713_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , неделя моргата няма да работи, излизам отпуска една седмица, от понеделник до другата неделя може да търсите съдружника ми за части, не е всеки ден в моргата така че ако е много спешно телефона му за връзка е 0899 853999 Иво обадете му се преди да ходите там да се разберете, няма да влизам в форума една седмица така че ме извинете ако не връщам отговори по темата и на лс :flipoff:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eмо ,трябва ми рефлектор на десен халоген за б3 купе.

утре ще проверя ама си мисля че имам един, ако си свободен утре , ела мисля че ще свършиме работа :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми бутоните на таблото за халогените и за мъглата също и реле за проверка на задни светлини.Това мръсно бялото и дали от него ми изписва BREMS LIGHT и цени ако може

имаш лс :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , искам да попитам за лява шофьорска врата за Ауди 80 , 87 година , но ми трябва тъмно сива , конзолата на волана за мигачите и фаровете където се включват , не знам какво точно представлява но сега като включа фаровете имам само дълги и габарити без къси и като включвам мигачите фаровете примигват, също и за шофьорска седалка не цял комплект и цени ако може?

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Трябва ми табло, че на мойто му се скапа стрелката за температурата. Мойто е с часовник, а не с оборотомер(за ауди 80)

Редактирано от Spoder
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега здравеи :flehan:

търся борд компютър и ръчките абе целия комплкет общо взето които се слага.

колицата ми е б4 2.0 аце мотор и искам да сложа борд компюр че е бая зарибено:flehan:))

кажи имаш ли таквиз неща и ква е офертата.мерси предварително:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега здравеи :bia:

търся борд компютър и ръчките абе целия комплкет общо взето които се слага.

колицата ми е б4 2.0 аце мотор и искам да сложа борд компюр че е бая зарибено;)))

кажи имаш ли таквиз неща и ква е офертата.мерси предварително:P)

в момента има един но е запазен до другия петък, провери ако не си си намерил след това ,ако не са го взели ще е за тебе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 80ка б3 1.8 карбуратор, имаш ли пълен комплект климатик и за какви пари ще го дадеш

имам пълен комплект но мисля че компресора е свършил , цената му на това положение е 250 лв :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...