Jump to content

Пак стария въпрос???Да се чипна ли????


Recommended Posts

Колеги както всеки от нас знае ---- АПЕТИТА ИДВА С ЯДЕНЕТО!!!

250 коня!!!Много ли са или са малко!?!!

ТОВА Е ВЪПРОСА?

А дали 300 коня не са по добре???

Такива душевни терзания ме мъчат напоследък....

Ама пустия му ТИПТРОНИК!!!!

Не ми се ходи за 3-ти път в ДЖЕМИНИ......

А4-ката 2 пъти я строших но не съм убеден че е заради чипа.....

Дали сега да рискувам и с Олроуда????

Моля за мнения и препоръки

Редактирано от v_iko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм правил 4 такива като твойто и не са имали проблем нито пък са счупили мотор или скорости всичко зависи от това какъв е софта ако е правен от сериозна фирма наложила се на пазара не виждам проблем но ако е от някой който е с неясен произход по добре недей. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама пустия му ТИПТРОНИК!!!!

Не ми се ходи за 3-ти път в ДЖЕМИНИ......

А4-ката 2 пъти я строших но не съм убеден че е заради чипа.....

Би ли споделил какво и е станало на А4-ката и какво са ти правили в "Джемини"? А и срещу колко пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил какво и е станало на А4-ката и какво са ти правили в "Джемини"? А и срещу колко пари?

Изместихме темата ама както и да е....

1-вия път се спече турбинката в скоростите и си покарах 10-15 км. с течащо масълце докато една кафяфа Фиеста (оказа се че била бяла преди аз да я на...ера) с много КЪСИ-ДЪЛГИ успя да привлече вниманието ми та отбих и видях кво става отзад...

Та 6200 лева ремонт!

2-рия път сам си спрасках картера на скоростите и се усетих почти веднага та само 2300 ми легна..

Та така общо взето!

Добре че застрахователите поеха 80% от ремонтите иначе да съм се запалил досега!!

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да, всъщност доколкото съм запознат типтроника си е препъни камък/ахилесова пета при тунинга. Не съм се интересувал много, но съмчел че някои компани (напр. GIAC) правят по-специални файлове за тунинг на типтроници, ако те интересува ще поровя за случая. Според трябва да проучиш компаниите предлагащи софуер дали са имали грижи с типтроници. Другото е да прегледаш какви са отзивите от други собственици - според мен най- добре е да прегледаш форума в adudizine.com.

П.С. Сори за офтопика, но би ли споделил къде си бил застрахован, че са ти покрили подобни щети. Просто съм на кръстопът, а това което писа по-горе изглежда примамвливо някак си. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да, всъщност доколкото съм запознат типтроника си е препъни камък/ахилесова пета при тунинга. Не съм се интересувал много, но съмчел че някои компани (напр. GIAC) правят по-специални файлове за тунинг на типтроници, ако те интересува ще поровя за случая. Според трябва да проучиш компаниите предлагащи софуер дали са имали грижи с типтроници. Другото е да прегледаш какви са отзивите от други собственици - според мен най- добре е да прегледаш форума в adudizine.com.П.С. Сори за офтопика, но би ли споделил къде си бил застрахован, че са ти покрили подобни щети. Просто съм на кръстопът, а това което писа по-горе изглежда примамвливо някак си. :)
В Булстрад ама се отнася само за коли до 7 години!Покриват щети по мотор,скорости и диференциал но при механични повреди....
Обикновенно когато се прави чип на мотора се прави и на типтроника поне при мен си идва файл за мотора и файл за типтроника
Ми дай оферта тогава....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...