Jump to content

И аз се чипосах


Recommended Posts

  • Отговори 159
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз да питам за мойто кво можеш да предложиш, нещо +280к.с. ?? :flipoff:

аа за дачията ми предложи нещо че повече от 180 не иска да вдига 1.5 тди е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да питам за мойто кво можеш да предложиш, нещо +280к.с. ?? :flipoff:

аа за дачията ми предложи нещо че повече от 180 не иска да вдига 1.5 тди е :P

За твойто може да се измили нещо ;)

А Дчията бате има един страхотен сервиз в София викат му НАДИН :hilezh::P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да питам за мойто кво можеш да предложиш, нещо +280к.с. ?? :flipoff:

Беги и ти с тая хатмосферка ко ми се буташ у темата :hilezh: Тука пишем турбо батките само :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Дчията бате има един страхотен сервиз в София викат му НАДИН :hilezh::hilezh::hilezh:

Стефане, те там и пари може да му поискат, за да го оттърват от нея ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За R8 V12TDI кво можеш да преложиш?

Така да видим какво мога да предложа

1. Предлагам да ми я подарите :hilezh:

2. Понеже знам че нема да ми я подарите предлагам да ми я оставите да я покарам :hilezh::);)

А ако ме питаш за чип требва ми номера на компа и ще ти кажа какво имам но за нея имам и на Allcarracing и на Superchips ;) имам ама друг път май още спя.

П.п. А дали му требва чип а ?

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..П.п. А дали му требва чип а ?

Ми адаша твърди, че имало ЕДИН по-бРъз мотор на аЛди да отсрами бенДзинките - 5.2TFSI! ;)

Тъ....требва да смъкнем печката под 4сек до 100... :bia:

Шъ стане ли, а шъ стане ли, а?!?!?

:hilezh::(:blink:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша стане, къ нема а стане! Има решение вече! Цитирам по памет: " У нафтата сипвам бенц и керосинец и на 2-ра и 3-та фърля огин отзаде". Не под 4 сек., ами направо нагъва пространствено-времевия континуум! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, най-накрая намерих време да се похваля и аз. Сложил си чипче при Стефчо(SUMISTA). +35hp и направо не мога да си позная колата. Добре че е quattro :respekt:. Мога да кажа само, че човека е много точен. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми адаша твърди, че имало ЕДИН по-бРъз мотор на аЛди да отсрами бенДзинките - 5.2TFSI! :blink:

Тъ....требва да смъкнем печката под 4сек до 100... :unsure:

Шъ стане ли, а шъ стане ли, а?!?!?

:unsure::(:hilezh:

Гледам за хартиения лъФ си лафите. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да му направя малко реклама. Чипнахме колата миналата неделя със Стефчо и сега си върви и се втурка по един по-друг начин. Цяла седмица я тествах насам натам. Като я караш с добра нафта е направо стрела.

Това последното го казвам защото преди 2-3 седмици бях налял от Ромпетрол в Дружба, ама вече това място ще го заобикалям отдалеч. С тази нафта е като спънат кон.

Единствено не съм си махнал катализатора още и незнам дали да го правя. Вие какво ще ме посъветвате по темата. Колата е TDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай го бе човек спъва ти мотора налягането на турбината сега ти е по високо нямаш изпразване на мотора тормозиш и него и турбината по този начин ако сега върви смятай какво ще е след махането на катализатора и без това си е изпял песента вече .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега на Ванката с старата кола съм си играл специално и съм ровил по маповете аз лично за да се получи желаният резултат на газ при това обикновенна но колата преседя близо 20 дни при мен и имах възможноста да пробвам по два три варианта на седмица така че старата А4-ка на Ванката беше с обикновенна газ и мапинг правен от мен но това го направихме от чиста спортна злоба.

Не бих си и помислил да го правя отново. :respekt:

абе пичове,на дизел чип може ли да се сложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове,на дизел чип може ли да се сложи?

Дизелът е създаден за да бъде с чип, само че там има един доста сериозен страничен ефект - сваля разхода :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелът е създаден за да бъде с чип, само че там има един доста сериозен страничен ефект - сваля разхода :respekt:

колко коня може да вдигне чипът?и колко трябва да се бръкна?и ще може ли да ме светнеш как сваля разхода?малко странно ми зво4и,но ще е защото си нямам наидея за какво става въпрос.........БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...