Jump to content

VAG COM


Recommended Posts

VAG COM 409.1 или311.2 могат ли да работят на WinXP-64bit ?

щото ги инсталирах и двете на лаптопа ама въобще не искат да се стартират

Работят колега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да пусна тест на стрелките на таблото да видя дали са позиционирани правилно?

Влизаш в таблото, контролер 17 - Instruments

Избираш Output Tests - 03

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте

искам да сменя километража на една октавия 2

някой знае ли кое меню се избира

Имам Vag commander 4.5 i 5.1

мерси предварително

( който иска пращам софта по мейл безлпатно )

ето и снимка на софта

post-349-1241125287_thumb.jpg

Редактирано от WhitePower
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги във връзка със VAG COM ме интересува на AUDI 80 B4 буксата за включване е бяла и черна интересуваме коя клема е +12в. -12в. и останалите две коя кой номер е 7 и 15 номер номерата са номерата на буксата на адаптора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги във връзка със VAG COM ме интересува на AUDI 80 B4 буксата за включване е бяла и черна интересуваме коя клема е +12в. -12в. и останалите две коя кой номер е 7 и 15 номер номерата са номерата на буксата на адаптора

post-12535-1241218170_thumb.jpg

7pin = K Line

15pin = L Line

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер!!

Затова ще се възползвам да питам, защо когато отворя програмата, включа кабела в лаптопа и буксата на колата и разбирасе дам контакт, направения тест за ком порт ми показва че порта е ОК а по надолу, че няма връзка с колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
VAG COM 409.1 или311.2 могат ли да работят на WinXP-64bit ?

щото ги инсталирах и двете на лаптопа ама въобще не искат да се стартират

Работят колега...

Някой ще разясни ли как точно е подкарал VAG COM 409.1 или311.2 на WinXP-64bit. Пробвах с "Run as" Но изка да асоциирам файла с нещо си???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще разясни ли как точно е подкарал VAG COM 409.1 или311.2 на WinXP-64bit. Пробвах с "Run as" Но изка да асоциирам файла с нещо си???

Никой ли няма да разясни как става номера. :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте колеги!!! Някой от вас знае ли дали чрез VAG може да се изкара на борда електронен километраж? Колата е ауди а4 б6 12месец2003година 1.9ТДИ

Редактирано от koce_15
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер!!

Затова ще се възползвам да питам, защо когато отворя програмата, включа кабела в лаптопа и буксата на колата и разбирасе дам контакт, направения тест за ком порт ми показва че порта е ОК а по надолу, че няма връзка с колата?

И при мен е така. Айде някой от знаещите да удари едно рамо.... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако си обърнал буксата + и - (това ако се ползва преходника 2х2) или ако си го ползвал с по-нова версия.

Ако не се е случило нищо от това, отиди в device settings на Windows и сложи порта който използва VAG-COM-а задължително на COM 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами буксата не съм я обръщал, тя няма никакъв преходник и просто няма как да я обърна. Пробвах с 311 после с 409. Порта съм го сложил на СОМ 1.

И така и не мога да го поткарам тоя VAG COM :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Айде някой от знаещите да удари едно рамо.... :flipoff:

Проблема ви идва от това, че сте инсталирали повече от едно устройство на един и същи СОМ порт.

След като включите кабела влезте в "Device Manager" и от "Advancet Por Settings" си настройте кабела да е на някой от свободниите портове, или преместете някое от устройствата, които преди това сте инсталирали така че да освободите СОМ-порта на който сте добавили и кабела.

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, от къде да си дръпна работеща версия на VAG-COM за моята бангия?

В Арена и в Замунда не откривам.

А някой от форума да прави и да продава кабели по-на тънкана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от къде да си дръпна работеща версия на VAG-COM за моята бангия?

В Арена и в Замунда не откривам.

А някой от форума да прави и да продава кабели по-на тънкана?

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2612197

VAG-COM 908.0 ENG + RUS (VCDS)

Год выпуска: 2009

Версия: 908.0

Разработчик: Ross-Tech Inc.

Платформа: Windows 2000/XP/2003/Vista/7

Совместимость с Vista: полная

Системные требования: Для адаптеров USB: PIII 500 Mhz 64 MB RAM, мышь, клавиатура, USB-выход.

Для адаптеров Serial-COM: PI 100 Mhz, 32 Mb RAM

Язык интерфейса: английский + русский

Таблэтка: Не требуется

Описание: Программа для диагностики/программирования автомобилей группы VAG (Audi, VW, Skoda, Seat), а также других автомобилей, поддерживающих протокол OBD/OBD II (on-board diagnostic для разных марок работает через соответствующие переходники, функционал программы ограничен функциями протокола OBD/OBD II). Программа умеет считывать, расшифровывать, обнулять ошибки, выводимые системой самодиагностики автомобилей. Для авто группы VAG - чтение параметров работы двигателя и других систем в реальном времени, кодирование блоков автомобиля.

Поддерживает самые последние блоки электроники автомобилей VAG, включая модельный ряд 2010-2011 годов. В базе данных 13079 кодов неисправностей.

Также содержит Wiki от производителя и несколько инструкций.

P.S. Работает с китайскими аналогами адаптеров VAG-COM. Если у Вас адаптер заточен под предыдущую версию НЕОБХОДИМА перепрошивка микроконтроллера в шнуре под соответсвующую версию, иначе шнур умрет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...