Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аааа Тва е моита 1 та ме4та от мнг мнг малак и я сасипах за 2 седмици заради 6ибана та ни даржава и ло6ите п?ти6та тва е живота но сега сам пак в играта ............. 2 та е оште по зла но има врме докто я направа така както аз искам

ф

post-39737-1256998334.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце нема предаваме фронта.Другата ти Б2-ка има ли скорости?

Да братле имама ама не продавам, че мойте нещо искат да се бангьосват, а да не беше така пак нема да ги продам по съм склонен ако някой ден ме стегне шапката да ги подаря :hilezh::(:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега си направих ебати душевната чекия.Откакто я докарах не съм я карал и сега я разтъпчах.Добичето запали кат самолет с оглед на тръгналия стартер(имам изцяло рециклиран от първата б2-ка) и кйопавия акумулатор.Въпреки всичките бучената и трещенета си умрех от кеф от вървенето.Матора е железен ебах и тирбушона ама сега редим с един цилиндър повече от един колега.Тоя път повече никой освен НАДИН :lol: нема да се докосне до тая кола.Леко и бавно почвам да и правим пълен ребилд.Куаттро мисла си зема от Б3-ка,че не ми се занимава с мойто или по-скоро останалото от него.На първи ред е окачване отсекъде и спирачки.После матор,куаттро и за финал купето отвън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

САМО Б2 ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ

п.п. макар и вече да се подвизавам с а6 , като си подкарам купето изпитвам по-голям кеф ...

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е далече от мен но ми се подмята за продаване едно табло от Б2.

Не знам дали работи, няма външни забележки или счупено:

imgp5349.th.jpg imgp5351.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално оборотомерът да не зацепва некой път ама с едно тупване тръгва :hilezh: аз така си карам от не знам колко време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя оборотомер беше така понякога имаше нужда от москвичова ласка. Но пък пак се счупи километража.

Смея ли да те питам брояча ли ти се е чупил щот аз минах през тоя филм вече :top:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Айде от днеска сме с един повече. Има доста работа по колата ама съм сигурен че ще стане най-доброто купе във форума :flipoff: Ето ви една снимка само да загатна за какво иде реч. А иначе колегата ще се включи и ще си ви разкаже всичко.

016031439.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flipoff: Само така, приятел ли ти е? Mоже наистина както викаше преди да си направим б2 meeting Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи-яката снимка брат ми.Пълен ребилд започва в наи скоро време.

Щом ще има "ребилд" казвай само кога и какво има да се прави и да го почваме :flipoff:

ПП - твое ли е купето от коментара на Jeff Beck

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея ли да те питам брояча ли ти се е чупил щот аз минах през тоя филм вече :flipoff:

Точно брояча, и странно но взех колата на 158к км. до 226к км. когато я дадох на бащата си работеше. Имах една неприятна случка със сериозна дупка след което скоростомера започна да клати стрелката докато стигне 80 км/ч преди работеше уникално мазно и плавно. Та след дупката скоростомера имаше проблем но километража го преодоля но след като я поверих на бащата май ми се обиди колата и се прецака след което от dido_co свалихме от 90-ката таблото но и то работи известно време и пак преебан километраж (брояч). И аз се отказах от повече интервенции сменяме маслото веднъж годишно и така (тя и без това тече като лейка от капака на клапаните и се кара с постоянно ново масло) Само догодина да не забравя да сменя ремъка.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно брояча, и странно но взех колата на 158к км. до 226к км. когато я дадох на бащата си работеше. Имах една неприятна случка със сериозна дупка след което скоростомера започна да клати стрелката докато стигне 80 км/ч преди работеше уникално мазно и плавно. Та след дупката скоростомера имаше проблем но километража го преодоля но след като я поверих на бащата май ми се обиди колата и се прецака след което от dido_co свалихме от 90-ката таблото но и то работи известно време и пак преебан километраж (брояч). И аз се отказах от повече интервенции сменяме маслото веднъж годишно и така (тя и без това тече като лейка от капака на клапаните и се кара с постоянно ново масло) Само догодина да не забравя да сменя ремъка.

Стига, стига няма да забравяш, иначе и на мене ми се климбарка стрелката пробвах се разни раб ама аман вече; следваща стъпка ново жило

ПП - смея ли да те питам ти нямаше ли две 90ки ТД и една друга некъф петак и една 50 годишна оранжева стотица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пич имах Б2-ката която ме запали по Ауди (до ден днешен 80к км. без да трябва да се сменя нищо по предница) след което на късмет (т.е. повярвах твърде много на себеси и марката) пробвах Ауди 5000s което ми разплака фантазията и ме отказа от Ауди почти завинаги (правя изключение само за червената и зелената машини от темата с карсивите аудита). Та това е накратко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пич имах Б2-ката която ме запали по Ауди (до ден днешен 80к км. без да трябва да се сменя нищо по предница) след което на късмет (т.е. повярвах твърде много на себеси и марката) пробвах Ауди 5000s което ми разплака фантазията и ме отказа от Ауди почти завинаги (правя изключение само за червената и зелената машини от темата с карсивите аудита). Та това е накратко.

Пак ще ме извиниш ама ако мога да те питам :hilezh: б2та да не е била 80 SC синьо???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам :hilezh:

Начи си познавал Стефан от един обект, който с малкия си брат, едно тъпо келеме (демек аз) сме идвали при тебе да правиш едно червено б2 преди бая време ;)

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сетих се, имаше проблеми с оборотите на един DZ ако се не лъжа. Тогава честно да си призная при меренката замлко заради собствената ми глупост щях да ви опукам байпас клапана на дросела за празния ход. :hilezh:

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сетих се, имаше проблеми с оборотите на един DZ ако се не лъжа. Тогава честно да си призная при меренката замлко заради собствената ми глупост щях да ви опукам байпас клапана на дросела за празния ход. :(

Няяяяяя, нема проблем двг-то е MU, Швейцарско DZ (виждахме се и при Емо на събирането в Нови Искър майче) тоя скапан проблем с оборотите го оправих, шибъра за въздух, сам се навих ;)

ПП - много б2та из София ги знам вече :hilezh: като б2 справочник съм станал :P

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...