Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Споко, едно повече ще се роди до няколко месеца :flipoff:

Хиляди благодарности на dominator за ето този подарък:

t633600443779375000.jpg

Изключително много ме е яд - за 3 дни съм изпуснал в Хасково едно 2.2Т + ECU + скорости от S2 за некви смешни 2.5к :flipoff:

Хора, търси се такъв двигател - може би със скорости :)

Доминатора ми показа и една Б2 90 куатро след фейслифта - ако се намери собстввеника ще го взема за донорче на куатрото , тунела, пода на багажника и резервоара, брони, табло... :)

Редактирано от The_Machine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, едно повече ще се роди до няколко месеца :rolleyes:

Хиляди благодарности на dominator за ето този подарък:

t633600443779375000.jpg

Изключително много ме е яд - за 3 дни съм изпуснал в Хасково едно 2.2Т + ECU + скорости от S2 за некви смешни 2.5к :unsure:

Хора, търси се такъв двигател - може би със скорости :bia:

Доминатора ми показа и една Б2 90 куатро след фейслифта - ако се намери собстввеника ще го взема за донорче на куатрото , тунела, пода на багажника и резервоара, брони, табло... :)

каквото може ще се помага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момци ако требва да бъдеме честни не издържам вече :respekt: Не искам никва друга кола ако не е Б2.Чакам да си видим мойто да го еба.Не можем да спим и се побърквам вече.А като си гледам снимките на компа сълзи ми течат от очите.Побърквам се вече :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ако требва да бъдеме честни не издържам вече :respekt: Не искам никва друга кола ако не е Б2.Чакам да си видим мойто да го еба.Не можем да спим и се побърквам вече.А като си гледам снимките на компа сълзи ми течат от очите.Побърквам се вече :flipoff:

а за ц-2 мислил ли си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те ме кефят,но не е като Б2.Ората искат да имат поршета моршета и нз си кво.Аз си искам едно просто Б2,за да се върне усмивката на лицето ми :respekt: Предно,куаттро квото и да е.Само да ми е насърце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те ме кефят,но не е като Б2.Ората искат да имат поршета моршета и нз си кво.Аз си искам едно просто Б2,за да се върне усмивката на лицето ми :flehan: Предно,куаттро квото и да е.Само да ми е насърце

Да ти дам един Пасат да съживяваш? Ма да предупредя, че по него има повече работа, отколкото може да свърши целия китайски народ за една година на трисменен денонощен режим!!! :respekt::flipoff::hilezh:

И въпреки всичко пущината върви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Требва да е с 4 кръга,онова грозното табло дето може да се счупи само с брадва.Ония гадни и скъсани седалки,които са по удобни от на 2/3 от новите коли.Да е с неколко основни ръба на купето,който го отличават от всичко дживещо се по улиците.Требва като седнеш да те кара да забравяш къде си дори и да е с неква смешна мощност.Това е машината,която заради грешки на тъпанари може да те остави на пътя иначе бута докрай.Големите и грозни стипове,които дават тласък на АУди да подържат тази линия и занапред.Предния прозорец да е като на Г Класа изправен и същевременно думата аеродинамика да участва в движението на колата.Глезотии като Куаттро 5 цилиндъра турбо усилват кефа от тези машини.И най-големия изрод с затруднение би счупил нещо по тази масивна Немска конструкция от времената,когато се правеха ИСТИНСКИ коли.

Това си е мойта кола и модел-АУДИ 80 Б2 :respekt::flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да си продава Б2-ката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Зравейте и от мен. :) От скоро съм във вашия форум и сега ще ви покажа причината. Предполагам че колата е известна на повечето от вас защото до скоро беше собственост на колегата Vorsprung durch technik. На него мога само да му свалям шапка защото аз до сега толкова запазена кола на тея години не бях виждал. И мога да го уверя че ще бъде гледана както досега. Не бях голям фен на Audi но тази кола промени това. Решил съм до колкото мога да и върна автентичния вид, защото тя го заслужава.

Ето мако пресни снимки:

008959449.jpg

008959451.jpg

008959450.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте и от мен. :bia: От скоро съм във вашия форум и сега ще ви покажа причината. Предполагам че колата е известна на повечето от вас защото до скоро беше собственост на колегата Vorsprung durch technik. На него мога само да му свалям шапка защото аз до сега толкова запазена кола на тея години не бях виждал. И мога да го уверя че ще бъде гледана както досега. Не бях голям фен на Audi но тази кола промени това. Решил съм до колкото мога да и върна автентичния вид, защото тя го заслужава.

Ето мако пресни снимки:

008959449.jpg

008959451.jpg

008959450.jpg

:P:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Офертата, която имаше към него важи и за теб - конверт само на предно, срещу трансмисията... :hilezh:

Колега, мерси за офертата, но съм решил да и слагам quattro-то. Ако размисля ще те имам в предвид. :blink:

Редактирано от Jeff Beck
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По натам май ще си взимаш астра и ше те отървем от мъките по-старата кола :hilezh: Пази я,че моем да я отворим и запалим мн лесно,а знам къде седи ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По натам май ще си взимаш астра и ше те отървем от мъките по-старата кола :hilezh: Пази я,че моем да я отворим и запалим мн лесно,а знам къде седи :bia::flehan:

:huh: ше я пазя бе. Няма мърдане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега, честита да ти е и много да те радва. Малко да я стегнеш отпред и ........ :hilezh: Абе страшна е. Дай за двигателчето малко инфо и ако ти е възможно някоя снимка на интериора :hilezh: :hilezh: И още веднъж ЧЕСТИТО!!! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за пожеланията.

мотора е 1.8.варви доста прили4но(като за 1.8).интериора е много запазен,с исключение на шофьорската седалка.набор 86 е.за боя е,все пак не е виждала гараж 5 год. 3-ти собственик сам,един шваба един колега и аз.има и сервизна книжка.на 330000 км.е взех сега е 333000

3000 км.за около 2-3 мес.не слизам от нея.

чесно ви казвам мноо ме кефи тая колица

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1170/126284681.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/877/567004544.JPG

Редактирано от SNATCH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва им е проблем на всички.Още толко ще искара само да я подържаш както трябва ,не да тъниш и да се чудиш как да минеш по-тънко за 5-10лв :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за пожеланията.

мотора е 1.8.варви доста прили4но(като за 1.8).интериора е много запазен,с исключение на шофьорската седалка.набор 86 е.за боя е,все пак не е виждала гараж 5 год. 3-ти собственик сам,един шваба един колега и аз.има и сервизна книжка.на 330000 км.е взех сега е 333000

3000 км.за около 2-3 мес.не слизам от нея.

чесно ви казвам мноо ме кефи тая колица

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1170/126284681.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/877/567004544.JPG

Да не ти пука за седалката. И мойта там се е протрила. Че си и с моя двигател даже. Абе страшна е. Пак ти пожелавам много ама много да те радва. Тея коли са железни и както каза колегата стига да я гледаш като хората, няма да те остави :f_ck_you::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ми докараха едно Б2

На един приятел е и не е карана поне 2-3 години.Преди това беше в прилично техническо състояние,с изключение на мотора

5-так мисля,че 1.9 или 2л.(ще погледна кода на мотора като се сетя)

Работеше на 4 цилиндъра.Преди години го отварях и имаше крива биела,но не намерихме и си я събрах така

Сега ще я бракува и после ще я продава.Когато имам време ще я снимам и ако никой не я иска цялата ще я пускаме на части.има ел.стъкла и доста екстри за времето си :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...