Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Между другото Вертер мое си Земе ако се предлага де А6 2,0тди. Казват /коНпетенти :hilezh: / че вървяла колкоТ 3,0тди, а пък е по-ефтина и нЕма акциз. А и разхода... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробвам за едно А6, ако не стане - маздата.

имам няколко въпроса.

-това с договора по факса и парите с превод ме притеснява, ами ако.....

предполагам е най-чисто да се отиде на място.

-трябва ли да имам набелязана цел, проведен разговор и тогава да тръгвам, или просто да отида в някой град и да си харесам нещо.

-Ако купувам колата от официален представител, напълно ли да се доверя за състоянието на колата?

-като е за експорт, пада ли цената на колата? изобщо на каква отстъпка да се надявам (нормална)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре набележи няколко обяви около един град в радиус 50 км около него и тръгвай с още 1-2 смота от "долу" :) Хем ще си направите екскурзията, хем ще се приберете с кола :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% е взел 530д при тоя вариант :hilezh:

Без вуйчето бе, он ше остане да си продава камионите :respekt: Ше направят един трип с анадолската легенда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-като е за експорт, пада ли цената на колата? изобщо на каква отстъпка да се надявам (нормална)

До колкото знам, ако колата я купи фирма, чиято дейност е търговия с автомобили, цената пада с 19 процента колкото е MwSt в Германия

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

verter,

Следя ти темата с небивал интерес :hilezh:

По повод на банковия превод... Аз вярвам много повече на банков превод, отколкото на пари на ръка срещу какъвто и да е документ... Просто превода ще се регистрира в няколко системи, а кеш на хартийка.... :)

П.П. Ако това те успокоява и аз от доста време се замислям за смяна на кола, само че далеч от твоя бюджет и съзнанието ми премина през: А3 1.9tdi, Civic VTI, A3 1.8T, Crx Del Sol VTI, Mazda Mx-5, A3 1.8TQ, Civic Sport 1.6 vtec и 1.7TDCI 2004, Accord, Prelude, Peugeot 106 rally, Peugeot 206 GTI, Civic 1.5 vtec, Toyota Corolla 6G, Fiesta 1.6 TDCI S, Fiesta ST и др. За всяка съм проучвал + и -, като доста от тях са ми ставали поне по 2 пъти фаворити... и в крайна сметка, нямам никаква представа каква ще е... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуйчето объркА колегата, не го е срам. ;);)

Сега влиза отново в драми, а тъкмо се беше успокоил.

Опита се и с мене, ама удари на камък и се отказа. ;)

Вуйкааа, стига ни ровичка в мозъцитееее! :respekt::):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробвам за едно А6, ако не стане - маздата.

имам няколко въпроса.

-това с договора по факса и парите с превод ме притеснява, ами ако.....

предполагам е най-чисто да се отиде на място.

-трябва ли да имам набелязана цел, проведен разговор и тогава да тръгвам, или просто да отида в някой град и да си харесам нещо.

-Ако купувам колата от официален представител, напълно ли да се доверя за състоянието на колата?

-като е за експорт, пада ли цената на колата? изобщо на каква отстъпка да се надявам (нормална)

Що се вкарваш в драми, QUATTRO_BG ти каза че ще ти докара каквото поискаш. Човека не си прави майтап с тебе. Избери си кола и го остави да действа. Кола закупена от дилър е в почти перфектно състояние.

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробвам за едно А6, ако не стане - маздата.имам няколко въпроса.-това с договора по факса и парите с превод ме притеснява, ами ако.....предполагам е най-чисто да се отиде на място. -трябва ли да имам набелязана цел, проведен разговор и тогава да тръгвам, или просто да отида в някой град и да си харесам нещо.-Ако купувам колата от официален представител, напълно ли да се доверя за състоянието на колата?-като е за експорт, пада ли цената на колата? изобщо на каква отстъпка да се надявам (нормална)
Влади ако купиме колата от Ауди превода не трябва да те притеснява по никакъв начини е най-добрият вариант и за сигурност и за качество на колата.
Това твоето хЪ5 ли е? :)
Моето е що се чудиш?Ако знаех как се качва клипче можеше да кача едно :flipoff:
Що се вкарваш в драми, QUATTRO_BG ти каза че ще ти докара каквото поискаш. Човека не си прави майтап с тебе. Избери си кола и го остави да действа. Кола закупена от дилър е в почти перфектно състояние.
Тоз човек колко доверие ми има :) Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanks още обаче чакам да ми пратят линка на имейла.

http://4storing.com/links/p4an4/e47c54b6d6...161617c4702cc04

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си за 2.7TDI с 163 коня. За да не плащам акциз. Ако ми се стори слаба, ще и метна един чип.

какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си за 2.7TDI с 163 коня. За да не плащам акциз. Ако ми се стори слаба, ще и метна един чип.

какво мислите?

Не става! :hilezh:

Едит: Ако ще си купуваш Ауди с предно, по-добре си вземи МазНата. => Или А6 3.0ТДИ quattro, или 530xd, като второто само седан. КоНбито е отврат. Ако не си избереш една от тези две коли по-добре скачай на мазНа.

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...