Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Audi A6 Avant 3.0TDi quattro 05.2005г,65 000км,автомат,навигация,би-ксенон,дистроник,CD changer,подгряване на седалките,спортен салон(плат),купувана от Инголщадт.Каско до 12/2009г. изцяло платено,зимни и летни гуми със джанти.Последна инспекция преди 1000км.Цена 23 000ЕUR.

P.S.Синя е и не е S-Line.

A тва с акциз ли е или без?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ебал съм я и у маздата, ще си взимам ауди. Давайте оферти

Тебе тотално не те слуша главата, бате :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебава ви, той шси вземе нова кола с много екстри ... няма такова Ауди за тия пари ...

ше я отнесе мазната кат куцо пиле, домат ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви ебавам :hilezh:

Сега се видяхме с Иво, поговорихме си и му покарах А6-цата. Раздвоен съм.

Маздата продължава да ме кефи повече от всяко ауди, но пък аудито предлага повече за парите си. Разбира се говориме за втора употреба А6 и нова Мазда.

Дизела, автоматика и куатрото няма да ги имам при маздата. Първоначално ги умаловажавах тези екстри, но сега си давам сметка, че те са водещи.

Ще се опитам да си харесам някое А6, пък да видиме какво ще стане.

Ще видя какво предлагат ПоршеБГ за тия пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колегите са ми направили "Spy photo" и ми изпратиха този MMS:

009098764-big.jpg

Много върви тази печка!!! :hilezh:

Тази е точно като моята на външен вид.

GTA с белите стопове, спойлера. 2.0 турбодизел с 140 коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате ти верно изтреще.... :hilezh:

Незнам докато дочакаш маздата (ако :hilezh: ), к'во мъчение ще е :hilezh:

Айде Успех, ще следя с интерес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебал съм я и у маздата, ще си взимам ауди. Давайте оферти

шти дойде акъла в главата, но ще е късно. махай я тая мазна и вземай три нула тди-ту.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, гледай по Германия има 2,7 тди но 163 коня, поне нямат акциз, има и тук няколко такива и са доста по-евтини от акцизните

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, гледай по Германия има 2,7 тди но 163 коня, поне нямат акциз, има и тук няколко такива и са доста по-евтини от акцизните

мерси, видях ги.

Обаче се чудя с тази мощност как ще да е :huh:

мисля поне 180 коня си и трябват на тая кола.

Олеле, буквално до вчера се чудех дали GT или GTA на мазда. От днес нямам такъв проблем. Естествено защото бе заместен с друг :bia:

Вижте сега как стоят нещата. Маздата ми е на сърцето, харесва ми отвън и отвътре и е чисто нова. Аудито (А6) се замислих, че е по добрата покупка от гледна точка на удобство, екстри и класа. Проблема е че тази А6 не ме грабва. Не я харесвам. Опитвам се да я харесам и не става. Стои ми като чужда и немога да я възприема. Външно след маздата ми изглежда доста остаряла. Вътре странна и шарена. Има толкова светлини и дисплеи, които ме шокират.Няма никакъв спорт в А6-цата, някаква скука (изключвам двигателя) .Автоматика е страхотна екстра, която няма да имам, ако взема маздата. Тягата на 3.0TDI също, но поне маздата не е слаба и компенсира с по-ниско тегло. Куатрото ще ми липсва, не е екстра която се натрапва, но като липсва ще се усети и то доста. Като се сетя как с кеф катеря по заснежени пътища, едва ли ще си го позволя с японката.

като гледам тия аудита, повечето са на 150 хиляди км вече. Няма начин да не се развалят и то скоро. Това също ме пристеснява.

Всъщност коя от двете покупки е по-голямо изхвърляне? 55 хиляди за маздата с 3 год. гаранция или 50 хиляди за А6 на доста километри?

Какво да правя?

да слушам сърцето или разума, ако може да се каже кое къде е

в случая и двете коли имат плюсове и минуси. Цената е една.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как плачеш за едно 530д не е истина просто :huh: и въпреки, че се хиля, си говоря сериозно. Я покарай някъде едно. Нищо, че не си фен. Пробвай. Вуйчето нека уреди некъв тестдрайв.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност коя от двете покупки е по-голямо изхвърляне? 55 хиляди за маздата с 3 год. гаранция или 50 хиляди за А6 на доста километри?

Вземай маздата!:bia:

Ако ще е старо Ауди що изобщо си продаде твоето, то е достатъчно прилична кола с достатъчно екстри.

Тия А6-ци са мега яки коли, ама ако ще и 2-3 годишни си имат километраж и скоро ще почне да се обажда това-онова, ще почне ходене по мъки, мишовци, жоровци и т.н. пак, и да не забравя - мощни изваждания. Няма гаранция че нещо няма да изхлопа, все пак са на 100 000+ км.

Мисля че маздата която си поръчал е достатъчно добра и готина кола, с доста приличен мотор, за да спечели поне за мен дилемата нова не-премиум срещу стара премиум. А и не забравяй за удоволствието да се качиш в чисто нова кола, която ти е на сърцето и е с екстрите и благинките, които ТИ си искал!:bia:

Дръж здраво курса :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче се чудя с тази мощност как ще да е :rolleyes:

мисля поне 180 коня си и трябват на тая кола.

Уффф, стига с тия коне, вЪрни малко по-нагоре и виж що didoya иска следваща кола с турбо. Виж и що не слагат куатро на секви бензини, а на легенди слагат. Спомни си един от подписите на Алеко и мое бъдеш сигурен, че нютоните са много по-важно, при всеки дизел имаш достатъчно :rotcol: Без да съм карал Мазда съм убеден, че на Станко колата ше ти изглежда точно толко спортно, колкото и тия атмосферни 170кс. Които за да ги усетиш, треа развъртиш мотора до 5-6к об ... а там вече ше хлипаш кротко и тихо докато зареждаш :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм карал Мазда съм убеден, че на Станко колата ше ти изглежда точно толко спортно, колкото и тия атмосферни 170кс. Които за да ги усетиш, треа развъртиш мотора до 5-6к об ... а там вече ше хлипаш кротко и тихо докато зареждаш :rolleyes:

Мда, точно това имах предвид :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колкото и тия атмосферни 170кс. Които за да ги усетиш, треа развъртиш мотора до 5-6к об ... а там вече ше хлипаш кротко и тихо докато зареждаш :rolleyes:

Е-ех този разход. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...