Jump to content

A4 1,8T Quattro?


Audi_90

Recommended Posts

Супер колица е тва ,още повече с тоя мотор и куатро!само не забравяй да провериш турбината,че не искам да съм на твое место после...

РЕАЛ ТУРБО е мястото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми мноо се трошат тия турбинки мамата им да еба..и на дизелите е същата работа,..Фтулки,клапи тръбички-на сека марка турбини и на секи модел ауди различно. имам предвид да отидеш да я провреат турбината,диагностика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, ще ги накарам да отидем да я проверим, иначе колицата си има всичко, климатроник, ABS, подлакътник което мнооооо ме кефи на 10000 лв

Имаше обаче нещо което ме притесни малко, едно като бозаво на цвят по вътрешните ръбове на капачката на маслото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok' date=' ще ги накарам да отидем да я проверим, иначе колицата си има всичко, климатроник, ABS, подлакътник което мнооооо ме кефи на 10000 лв

Имаше обаче нещо което ме притесни малко, едно като бозаво на цвят по вътрешните ръбове на капачката на маслото[/quote']

Ужас Десиславе. :biggthumpup::zustimm: дано не е това за което предполагам!!! А за съжаление това е признак на изгоряла гарнитура на главата. Провери задължително нивото на маслото, ако е височко - твърдо да. Другата проба е да отворите капачката на казанчето за охлаждащата течност(знаеш при гореща-много внимателно) пуснете двигателя и виж дали има бълбукане(даже едвам забележимо). Сложи си плътно дланта и запуши отвора и виж дали ще почувстваш дори минимално налягане. Ако да - второ подтвърждение. Успех! :evil::hallo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото е на минимума почти' date=' не надува маркучите и от разширителя също не бълбука[/quote']

Тук вече съм безсилен. Търси специалист. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ники . Може ли да е просто мръсотия, все пак колата е от италия а там са си цигани

ше ти кажа нещо колите в Италия са скъсани от каране и повечето идват тук и здават багажа така че не ти препоръчмав да я взимаш по хубаво търси от Германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8) 8) 8) Взе да ме притеснява вече друго нещо, но не знам признака: Да не би това да е от масло сменяно много по-късно от предписанията. :?: :?: И другото, защото е турбо: Ако е бил наистина мърляч, след дълъг път не е държал двигателя още около 1-2 мин запален след спиране - а трябва(на всички упътвания за автомобили с турбо мотори го пише с ГОЛЕМИ БУКВИ). Дано да е възможно да ти напрявят добра диагностика на турбото по съветите на колегите. :arrow::twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да ме притеснява вече друго нещо, но не знам признака: Да не би това да е от масло сменяно много по-късно от предписанията. И другото, защото е турбо: Ако е бил наистина мърляч, след дълъг път не е държал двигателя още около 1-2 мин запален след спиране - а трябва(на всички упътвания за автомобили с турбо мотори го пише с ГОЛЕМИ БУКВИ). Дано да е възможно да ти напрявят добра диагностика на турбото по съветите на колегите.

прав си доста ама доста внимавай щото маже да се вкараш в голяма беля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на lampard :twisted: , че наистина може да направя "мечешка услуга". Пуснах л.с. на Деси да се чуем. Повече нямам мнение. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на lampard , че наистина може да направя "мечешка услуга". Пуснах л.с. на Деси да се чуем. Повече нямам мнение.

Благодаря за уважението.Аз му предлагам да отиде до той Мишо на гурубляне определено е добър това е от мен :twisted::arrow::shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че там може да разбере най много какъм може да е проблема

Аз лично се убедих в способностите и коректността му. На много места правят компютърна диагностика, но Мишо изцежда и последния бит информация от ЕКУ-то.. Не знам какво повече ще направят в специализиран Турбо-сервиз, но не бих им се доверил на 100%.

Комбинацията от двете диагностики може би е най-доброто решение.

ОФФТОПИК:lampard, не ти виждам аватара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...