Jump to content

Намаляване броя на мненията?


Recommended Posts

...

1. Вече не се трупат коментари с постове в спамилнята!

2. Всички постове натрупани от спамилнята на всички потребители са премахнати,като бройка от общо натрупаните коментари до момента! :flipoff:

Само в допълнение да попитам все пак може ли да се направи така, че да не се отразяват собсвените ми "разглеждания" на профила е бройката...Ще зема иначе да се помисля за много интересен и ще стане страшно :hilezh: Не помня кой колега вече пита някъде за това, ама не разбрах кво отговориха от Редакцията :hilezh:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Как така стана, че сутринта бях с 1503 мнения, а сега съм с 1379 :flipoff:

От "Спамилнята" ли се махна остатъка?

ти си лесен

я виж тимца как го върнаха в първи клас :hilezh:

и мене де

Адрес на коментара
...я виж тимца как го върнаха в първи клас :flipoff:...

Дреме ми, кат се замисля 500+ менния, всяко едно от които уникално, кво повече мога да искам :hilezh:

Повече ме интересува тва с броя разглеждания на профила ;)

Е, аз сега ще наспамя ако "сериозните" раздели и теми у форума, за да си наваксам тези близо 200 мнения :hilezh:

Нидей чадо, тЪ не светнат без да очакваш :hilezh:

Адрес на коментара
току що проверих, собствените ти преглеждания не се отчитат!

Ама един час изчака ли примерно ? Щот пише така там, в HELP-a, че се обновява на всеки час :flipoff: А щеше е добре да се заличат всички собствени...Щот аз много обичам да си се разглеждам, много съм си интересен някак, и некой нов член на форума ще ме помисли за "светило" :hilezh:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара

Нито броя на коментарите,нито броя на разглежданията на профила,ще те напраат "светило" или "по-важен и известен"! :hilezh:

Начините са съвсем други...

Адрес на коментара
Нито броя на коментарите,нито броя на разглежданията на профила,ще те напраат "светило" или "по-важен и известен"! :)

Начините са съвсем други...

Е що не ги казвате по-рано тия неща бе хора :hilezh:

Адрес на коментара
да бе и мене ме върнаха 120 мнения задно колело :flehan: ква е тая ралта!???

Те некои "изгореха" с по 2000 до 4000 мнения,които така старателно трупаха,ти със стотина се оплакваш сега... :)

Е що не ги казвате по-рано тия неща бе хора :)

Ми питай... :hilezh:

Редактирано от iso
Адрес на коментара

Интересно... И аз имам загуби, а съм писал много малко в спамилнята и не е оттам... Да няма някакви други загуби по форума? :gut:

Адрес на коментара

Които са писали в: Дизел или Бензин

Автор Коментари

corso 1908

audi A3 1.8T 1904

Audi_90 1839

rdk 1714

johnny_ 1588

PRR 1566

:motz::gut::gut::gut::bia::buhu::gut::gut::gut::gut:

Аз съм назад със 2500!!!

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Интересно... И аз имам загуби, а съм писал много малко в спамилнята и не е оттам... Да няма някакви други загуби по форума? :bia:

ти може да не си писал там, ма в темите в който си участвал и после са хвърлени у Спамилнята - оттам ти идват загубите!!!

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...