Jump to content

Намаляване броя на мненията?


Recommended Posts

Не схванах нещо...

И аз ли нещо не схващам, или някой ни изнасили групово? Ще каже ли някой по-конкретно аджеба КВО СТАНА? :) Аз съм с около 500 ресто. Да не е пак някоя хакерска атака, да ги атакуват анадолските дано?!?

Адрес на коментара
ти може да не си писал там, ма в темите в който си участвал и после са хвърлени у Спамилнята - оттам ти идват загубите!!!

Има логика... :hilezh: Айде г-н мега Админа да хвърли малко яснота...

Ако наистина мненията в Спамилнята не се отчитат - много добре! Да не е обаче някъде другаде проблемът? И защо Слав е все още в пълна бойна готовност? :flehan:

Адрес на коментара

Стига ве хора, кажете, че се ебавате. Кво толко некви тъпи коментари, ако верно ви пука за бройката нещата са зле ве. Или друго си е количество за сметка на качеството. :flipoff:

Не се излагайте ве!

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
И защо Слав е все още в пълна бойна готовност? :)

Съвсем не е в "пълна бойна готовност"!

Имаше близо 5000(+10 000 подарък от Стани :hilezh: ),та демег почти 15 000,а сега има под 14 000... :flipoff:

Мойто предложение е следното: Хубаво е спряно натрупването на мнения от Спамилнята и така да си остане,но нека бъдат върнати ВЕЧЕ натрупаните мнения от там!

Все пак да не връщаме нещата със задна дата!На тоя принцип може да се махнат и натрупаните мнения от "Извън темата",тогава ще стане :)

Вярно,че форума е АВТОМОБИЛЕН,ама те и другите форуми са АВТОМОБИЛНИ... ;)

Адрес на коментара

Е добре де, аз пак не виждам защо е врявата. Кво кат си примерно 5000 коментара или 400 ква е разликата, в очите на някой ставаш компетентен, като си нафукал некъв безумен брой постове ли? Ми аз да ви кажа тук у форума има трима или четирима наистина компетентни пича, като от тях човека с най-много мнения е с максимум 500, а е регистриран от 3-4 години. :flipoff: Та пак ще попитам, некой искат да компенсират качеството с количество или се бъркам? :hilezh:

Адрес на коментара
Е добре де, аз пак не виждам защо е врявата. Кво кат си примерно 5000 коментара или 400 ква е разликата, в очите на някой ставаш компетентен, като си нафукал некъв безумен брой постове ли? Ми аз да ви кажа тук у форума има трима или четирима наистина компетентни пича, като от тях човека с най-много мнения е с максимум 500, а е регистриран от 3-4 години. :hilezh: Та пак ще попитам, некой искат да компенсират качеството с количество или се бъркам? :)
Нито броя на коментарите,нито броя на разглежданията на профила,ще те напраат "светило" или "по-важен и известен"! :flipoff:

Начините са съвсем други...

Адрес на коментара
Е добре де, аз пак не виждам защо е врявата. Кво кат си примерно 5000 коментара или 400 ква е разликата, в очите на някой ставаш компетентен, като си нафукал некъв безумен брой постове ли? Ми аз да ви кажа тук у форума има трима или четирима наистина компетентни пича, като от тях човека с най-много мнения е с максимум 500, а е регистриран от 3-4 години. :flipoff: Та пак ще попитам, некой искат да компенсират качеството с количество или се бъркам? :hilezh:

Направена е прекалкулация на мненията и от бройката са махнати мненията от спамилнята - на никой не са пипани постове ЛИЧНО.

Адрес на коментара
Направена е прекалкулация на мненията и от бройката са махнати мненията от спамилнята - на никой не са пипани постове ЛИЧНО.

Баце що на мен ми го обяснавяш, знам що е така, а и не ми дреме за постове. Обясни го на ревачите, тук квот и да се направи се некой има да реве. Бахти инфантилите.

П.П Иначе тва да не се калкулират мнения от спамилнята има некъв резон, СПАМ= нежелано, плява, ненужно. Така, че не виждам кво толко се реве по въпроса.

Адрес на коментара
Баце що на мен ми го обяснавяш, знам що е така, а и не ми дреме за постове. Обясни го на ревачите, тук квот и да се направи се некой има да реве. Бахти инфантилите.

П.П Иначе тва да не се калкулират мнения от спамилнята има некъв резон, СПАМ= нежелано, плява, ненужно. Така, че не виждам кво толко се реве по въпроса.

щи дам аз на тебе един резон, некоИ хора с години градЪт имидж, тва да ти не е 'секи месец нова регистрация'

Адрес на коментара
щи дам аз на тебе един резон, некоИ хора с години градЪт имидж, тва да ти не е 'секи месец нова регистрация'

Прав си не се бех замислил, хеле па тия с рекапитулираните мнения у спамилнята, имидж си бало мамата отсекъде.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...