Jump to content

Изправяне на малки вдлъбнатини по купето без боядисване и китосване


Recommended Posts

Здравейте това е сервиза, който представлявам в България ако някой се интересува от услугата да звъне.Изправяне на малки вдлъбнатини(градушка), по купето на автомобила без боядисване и китосване. Тел 0888 205 773 Емо или София ул.Коста Лулчев 2 (старата пожарна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте това е сервиза, който представлявам в България ако някой се интересува от услугата да звъне.Изправяне на малки вдлъбнатини(градушка), по купето на автомобила без боядисване и китосване. Тел 0888 205 773 Емо или София ул.Коста Лулчев 2 (старата пожарна)

За какви пари става на въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш пич откога търся връзка с тая фирма(ако не ги бъркам де). :hilezh: Толкова клиенти са ме питали, а аз загубих визитката. :) Френска ли беше технологията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия върпос. Имам лека продълговата вдлъбнатина от удар с друга врата. Поправимо ли е? И колко време трае процедурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

за всички вдлъбнатини за който говорите по врати, тавани, капаци и т.н. мога да поема ангажимент да поправям само след като погледна щетата. За съжаление само по описание не ми е достатъчно. Времето за ремонт е различно за една врата приблизително около 1час. За цяла кола от градушка между 1 и 3 дена.

Най-добре и за мен и за вас е да се чуем. Тел.0888 205 773

Благодаря ви и лека вечер или ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди повече от две години пуснах реклама и адрес за Вашия сервиз тук. :wall:

Благодаря за това надявам се да сме ви свършили работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...