Jump to content

Борд комп за 100/А6


stojan

Recommended Posts

Здравеите колеги интересуваме някои "присаждал" ли е борд на 100-ца или А6.

От скоро карам една А 6-ца -94г. и тъи като на старата Б4-ка монтирахме борд с колегата Pif ( тя си нямаше) сега искам и на тази да сложа но нямам идея от къда ще се вземе сигнал за борда.

Ако някои вече го е правил или има инфо да сподели.

Благодаря предварително

Редактирано от stojan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах мерак, но се отказах засега.

Всичко си е описано тук- клик ;)

Колега а случайно да знаеш някакъв линк къде се връзва другата черна букса на километража едната е за борда а другата е за ауто чека ще съм ти благодарен ако ме просветлиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТКА- та има цялото окабеляване, ако имаш нерви, разгледай го там, иначе като имам малко повече време, ще се поровя аз :bia:

Благодаря ще чакам с нетърпение за съжаление аз нямам ЕТКА и аудито е 2.5 tdi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще чакам с нетърпение за съжаление аз нямам ЕТКА и аудито е 2.5 tdi

а още по лесно ще ми бъде ако са илюстрирани с картинки като тези по горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в тази тема .Преди време питах дали мога да си сменя таблото с дългото става въпрос за А6 2.5 TDI С4 мойто е без малките три уреда / часовник волтметър и темп. на маслото/ така и не получих отговор. Като гледах двете табла са с еднави на цвят букси но нека кажат по компететните да знам дали да давам 200лв за таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска се малко запояване на една букса, ако прехвърляш само дипълнителните уреди, иначе ти трябва букса със сигнал от двата датчика.

Ти цяло табло или трите уреда само си намерил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба за малко помощ ако някои вече го е правил:

гледах снимките, и не ми стана ясно нещо :

какво трябва още да се добави ако искам да имам борд компютър, освен :

1-самият борд компютър с дисплея , които седи на таблото

2-лостчето за чистачките със двата бутона

какво представлява тази ауто чек система ?

трябва ли допълнително окабеляване по таблото/по двигателя, понеже не виждам при мене да ги има двата кабела с черните конектори ,

които се включват кък платката със дисплея ? А на колата от която сваляме борд компютъра ги има...

става дума за 100/С4 , 2,0/16V

Мерси предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба за малко помощ ако някои вече го е правил:

гледах снимките, и не ми стана ясно нещо :

какво трябва още да се добави ако искам да имам борд компютър, освен :

1-самият борд компютър с дисплея , които седи на таблото

2-лостчето за чистачките със двата бутона

какво представлява тази ауто чек система ?

трябва ли допълнително окабеляване по таблото/по двигателя, понеже не виждам при мене да ги има двата кабела с черните конектори ,

които се включват кък платката със дисплея ? А на колата от която сваляме борд компютъра ги има...

става дума за 100/С4 , 2,0/16V

Мерси предварително !

Опа май станахме двама с един и същ въпрос егати съвпадението аз се интересувам от същото нещо едната черна букса по малката я знам вече къде отива ама по голямата с 8те кабела ако може колегата Иво Динков да ни светне къде отива и за какво взима сигнал ще съм му много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа май станахме двама с един и същ въпрос егати съвпадението аз се интересувам от същото нещо едната черна букса по малката я знам вече къде отива ама по голямата с 8те кабела ако може колегата Иво Динков да ни светне къде отива и за какво взима сигнал ще съм му много благодарен

даааа, съвпадение...

какво пък, ще се почерпиме по случея ако успееме.

да започнеме от начало : къде отива едната черна букса, с която казваш че вече си запознат ??

Поздрави !

Боби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска се малко запояване на една букса, ако прехвърляш само дипълнителните уреди, иначе ти трябва букса със сигнал от двата датчика.

Ти цяло табло или трите уреда само си намерил?

Цялото табло искам да сменя като гледам двете букси одзат са червена и зелена на мето и на другото дали всичко отговаря едно към едно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото табло искам да сменя като гледам двете букси одзат са червена и зелена на мето и на другото дали всичко отговаря едно към едно

Там имаш още една, която при теб може и да я имаш невключена, както беше при мен- от датчиците за налягане на маслото и за температурата на маслото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази ЕТКА навсякъде е платена, не мога да я намеря никъде free download.

от къде другъде мога да намеря безплатно окабеляването на ауди 100/С4 ,

за да разбера как стои аджеба въпроса със имплантирането на борд компютъра??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си търсил достатъчно добре Етка-та.

за съжаление колега имам доста други задачи.

проверих 20-30 сайта, всички бяха платени.

нямам повече време за губене.

а пък ако ти я имаш, прати ми ел. инсталацията да я разгледам.

мерси !

Боби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там имаш още една, която при теб може и да я имаш невключена, както беше при мен- от датчиците за налягане на маслото и за температурата на маслото.

Колега аз на моята въобще нямах двете черни букси имах само зелена червена и жълта четирите кабела от малката черна букса отиват до лостчето за борда а черносинята взима сигнал от нивомера на горивото.Значи аз си инсталирах лосчето подкарах си борда но не ми работеха половината параметри щото не бях включил сигнала до тук всичко е ok но чекът според мен не е включен защото не иска да го потвърждавам при стартиране само редува тестовете и изписва ok.Според мен другата черна букса с осемте кабела трябва да бъде свързана някъде ако знаеш къде или можеш да ми кажеш къде да видя ще съм много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
Пак да попитам,намерил съм откъде да си взема ръчката и дисплея,има ли начин да се монтира на ACE?

Oт кой мотор? Понеже и на мен ми предстои вграждане от 2.2т на 2.6.Но там скоростомера показва до 280.Може би оборотите ще лъжат...А повече лостчета да има... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз искам да си монтирам борд компютър на А6 АЕЛ 97г. с трите уреда съм.Какво ми трябва иза абтопилот става ли да се монтира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт кой мотор? Понеже и на мен ми предстои вграждане от 2.2т на 2.6.Но там скоростомера показва до 280.Може би оборотите ще лъжат...А повече лостчета да има... :hilezh:

На твоето не е ли до 280? При мен на 2.6 си е 280 на километраж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...