Jump to content

Просветете неукия за озвучаване


stani76

Recommended Posts

Колата ми е с някакъв блаупункт, харесва ми как звучи но като го понадуя и басовете прочват да пропукват (да не казвам другата дума). Въпроса ми е с около 200/400 лева какво мога да направя за да се подобри положението? Не искам да сменям радио/касетофона засега, а само колоните. Да добавя ли освен сменени колони и бас?

Мерси предварително за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Един усилвател бих ти предловил аз...добро луферче и добри среди и пищялки...мисля парите щи стигнат,като не сменяш касетофона :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаупункт са страхотна фирма аз бях с такъв но CD докато CD ми беше на ремонт много ми хареса исках да га зема ама казаха една умопомрачителна суми и се отказах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един усилвател бих ти предловил аз...добро луферче и добри среди и пищялки...мисля парите щи стигнат' date='като не сменяш касетофона :flehan:[/quote']

Кажи някакви параметри на всичко, че да не ходя и да им кажа - един усилвател, един буфер и т.н. все едно купувам продукти за баница или турлю-гювеч, че ще умрат от смях в технополис :flehan:. И дали технополис е добро място за закупуване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един усилвател бих ти предловил аз...добро луферче и добри среди и пищялки...мисля парите щи стигнат' date='като не сменяш касетофона :flehan:[/quote']

Кажи някакви параметри на всичко' date=' че да не ходя и да им кажа - един усилвател, един буфер и т.н. все едно купувам продукти за баница или турлю-гювеч, че ще умрат от смях в технополис :flehan:. И дали технополис е добро място за закупуване?[/quote']

Важно е и какъв резултат искаш да постигнеш,да ли колата ти да се превърне в подвижна дискотека,или само си пътуваш приятно на малко по силна музичка от "стандарнтното"...малко бассче да бие :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от conrad една туба и едно усилвателче и ми излезна 200лв ако дойда на другата среща щте видиш за кво става дума. И ако искаш даваш още 100тина лв. за елипси и става перфект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от conrad една туба и едно усилвателче и ми излезна 200лв ако дойда на другата среща щте видиш за кво става дума. И ако искаш даваш още 100тина лв. за елипси и става перфект

metody като тебе ще направя. Не искам дискотека или да оглушея, искам като ми хареса някоя песен да я надуя по-силно без много да се криви звука и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, доколкото ти разбрах изискванията, изобщо нямаш нужда от туби и т.н. Купи 2 ХУБАВИ елипси (примерно скъпите серии на Pioneer, ще се изненадаш колко хубаво свирят... Можеш евентулано и някакво стъпало да им сложиш (имам за продаване едно 2х115 BESTAR, мисля, че ще ти свърши ПЕРФЕКТНА работа :lol: Така ще се получи много културно като качество, пък и като сила! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен скоро ме просветиха...

Елипсата не става за хубава музика...тя свири среда....елипса с хубав бас няма....защо не се продават големи елипси ? :flehan:

Едно луферче или туба...за басище и тогава може някакви елипси за среди...

/мое виждане/Уважавам мнението и на др колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да те боли главата всяка вечер, да! Аз примерно нямам нищо против... :twisted: Но доколкото разбрах, идеята на колегата е по-скоро за качество! Моите евтини Kenwood-ки на и аз незнам колко години изваждат много приличен бас... А Pioneer на един приятел, които имах предвид в предишния ми пост, просто ги усещаш в корема - това ако не е бас, незнам какво! :bia:

Пък и така се избягва още един досаден проблем - загубата на място в багажника! Тубата трябва да се укрепи и т.н.

Пак казвам, ако идеята не е половината квартал да те чуе, като се прибираш, изборът е качествени елипси :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RhINoX^' date=' бъркаш приятелю, точно елипсата има по-хубав бас[/quote']

обуснови се,ако искаш и на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен скоро ме просветиха...

Елипсата не става за хубава музика...тя свири среда....елипса с хубав бас няма....защо не се продават големи елипси ? :twisted:

Едно луферче или туба...за басище и тогава може някакви елипси за среди...

/мое виждане/Уважавам мнението и на др колеги

Аз имам елипси 7*10 Магнат - вадят страхотен бас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам елипси 7*10 Магнат - вадят страхотен бас!

Kaчествен бас ама не много силен :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си? :twisted:

Неможе съм сигурен докато ме не повозиш малко...

а и за какво да спорим за глупости....различен опит,вкусове и т.н.

Мен просто елипсите не ме кефят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...