Jump to content

ходова част за А3


genkov4336

Recommended Posts

Здравеите от няколко месеца съм е този саит с цел да се запозная с повече информация за колите AUDI и наи веяе с модела А3.Искам да попитам за окачването на А3 има ли разлика от това с на А4 защото окачването на А4 знам че е по скъпо за потдръжка имам предвит за шарнири и носачи т.е. ходовата част.Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите от няколко месеца съм е този саит с цел да се запозная с повече информация за колите AUDI и наи веяе с модела А3.Искам да попитам за окачването на А3 има ли разлика от това с на А4 защото окачването на А4 знам че е по скъпо за потдръжка имам предвит за шарнири и носачи т.е. ходовата част.Благодаря ви.

да коелга А3 е с окачване като на голф 4 т.е. 2 носача и 2 шарнира които се сменят отделно и е лесно и евтино за поддръжка докато А4/А6/А8

са с 8 носача и е доста по скъпо за поддръжка но и возията е друга там....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега защото един познат си взе един пасат 4 пък те нали са с еднакво окачване като на А4 и за това ме интересуваше.И когато ходихме при майсторите да ги сменя ги питах за А3 как стоят нещата и той ми вика еднакви са като на А4(пасат-4).Забравих да питам няма значение от година т.е. от 1996-2001 с еднака ходова част нали??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И когато ходихме при майсторите да ги сменя ги питах за А3 как стоят нещата и той ми вика еднакви са като на А4(пасат-4).Забравих да питам няма значение от година т.е. от 1996-2001 с еднака ходова част нали??

няма никакво значение годината просто А3 си е с друго окачване и няма нищо общо с това на А4 независимо дали е 96 или 2000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3 e със стоманени носачи,А4,А6,А8 са с алуминиеви.Возията е по-дървена,но общо взето правенето на предницата ти излиза без пари-всички втулки + тампони на стабилизираща щанга 120лв. с работата и оригинални части/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окачването на а3 и а4 нямат нищо общо. А3 ката е като голф 4 - 2 стоманени носача + 2 шарнира докато всички останали А4/6/8 са с 8 носача като мисля на единия носач има шарнир и там се сменя цял носач направо но пък за сметка на това и возията е друга - доста по меко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
И когато ходихме при майсторите да ги сменя ги питах за А3 как стоят нещата и той ми вика еднакви са като на А4(пасат-4).Забравих да питам няма значение от година т.е. от 1996-2001 с еднака ходова част нали??

няма никакво значение годината просто А3 си е с друго окачване и няма нищо общо с това на А4 независимо дали е 96 или 2000

Абе от първите А3 май са като А4 незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за качването на А3 мога да кажа, че е много здраво лесно и евтино за ремонт, НЕ Е КАТО НА А4!!! не съм съгласен че А4 вози по-добре :steinigung: , но все пак съм пристрастен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...