Jump to content

Проблем при А3


bobby85

Recommended Posts

нещо ми тропа на дясната предна гума немога да разбера какво е.Аз си мисля че е тампон ама нещо и като въртя волана малко скърца.Дайте съвети ако някой е имал такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто бягай до някой проверен сервиз и ще ти кажат! По-добре отколкото някой тук без да иска да те насочи в грешна посока. Авто-диагнозите по нета обикновеноне са най-точни, затова си плати 4-5 лв. и ще знаеш с точност. Много неща може да ти тропат отпред и прогнозите са си чист хазарт. А той на тебе не ти върши работа. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми тропа на дясната предна гума немога да разбера какво е.Аз си мисля че е тампон ама нещо и като въртя волана малко скърца.Дайте съвети ако някой е имал такъв проблем.

Каквото и да е на 3-ката ремонтите по окачването са поносими в цифрово изражение..има един тампон на кормилната щанга, аз го сменях към 30 кинта е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би просто трябва да смениш тампоните на амортисьорите,когато се разбият започват да хлопат и ако е по студенко и скърцат.дано да съм ти от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тези дни ще ида до сервиза да видим кво ще се окаже.А друго което ме притеснява е че много гори колата ходих на компютър имаше към 7 грешки и смених и свещите ама пак си гори много. някаде към 15 градско идва с нормално каране и без климатик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...