Jump to content

дайте съвет за А3


gavrone

Recommended Posts

колеги брат ми иска да взима А3,1.6 '97г.имат ли някякви често срещани дефекти и въобще кажете моля за какво наи вече да гледам като изключим нормалните неща при покупка на автомобил.благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така колега вече 2месеца търся и питам и немога да преценя кво да взема.искам 1.6 ама някой ми беше казал че давали повече дефекти от 1.8.незнам слушам само протеричиви мнения.досега карах голф3-1.6-75к.с.и бях супер доволен.е извън града можеше да има малко повече мощ.....надявам се а3-1.6 да е по добре????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мощта на А3 1.6 извънградско не се притеснявай , с един приятел сме пътували с неговото такова много пъти и като го натисне си показва на километража 190-200 без много зор :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мощта на А3 1.6 извънградско не се притеснявай , с един приятел сме пътували с неговото такова много пъти и като го натисне си показва на километража 190-200 без много зор :bia:

Плъзни поглед вляво и виж какво показва оборотомера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мощта на А3 1.6 извънградско не се притеснявай , с един приятел сме пътували с неговото такова много пъти и като го натисне си показва на километража 190-200 без много зор :D

А защо тогава си си купил 1.8 Т като 1.6 ти харесва как върви ? :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо тогава си си купил 1.8 Т като 1.6 ти харесва как върви ? :hilezh::hilezh:

Не съм казал че много върви, просто споделям че като си пътуваме някой път заедно с 2-те коли на дълъг път не му е проблем да караме с 200 където може, ама като реша пак го оставям отзад :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях фен на 1.8Т, карал съм А4 и А6 с този двигател... но онзи ден карах едно налично А3 1.6 102 коня в Порше БГ и останах изумен как върви... И вече е мое :( спор няма, че 1.8Т са по бързи, но това е доста по икономично, а и цената....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лошото е че А3 1.6 вдига 200 чак при 6000 оборота,динамична е но е малко спичашто да иа даржиш много дълго на такива обороти!Е поне мен ме притеснява!!:rolleyes::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...