Jump to content

Доста увеличен разход на градско


Sag

Recommended Posts

Напоследък разхода ми на градско е скочил до почти 9/100, въпреки че двг достига работна температура много по-бързо.

Предполагам, че е от климатика. При вас как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така, но и миналото лято ползвах климатик. Предполагам, че кисна повече в задръствания.

Редактирано от Cocteau
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък разхода ми на градско е скочил до почти 9/100, въпреки че двг достига работна температура много по-бързо.

Предполагам, че е от климатика. При вас как е?

А колко ти беше досега разхода, сиреч като проценти колко е скочил. Иначе адски задръствания, климатик, предимно къси разстояния - нищо чудно поне 2-3 л отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен разхода е 20лв. - 125км чисто градско. Преди беше 135км, ама напоследък вдигнаха газта малко, а и аз прецаках центровката на дъргела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега около 7, при (доколкото може да се прецени) общо еднакво висене по задръствания.

Ама всъщност дизела като взима топъл въздух, върви по-зле, а и може въздушния филтър да е за смяна...

Но по принцип към 9/100 е стигала само в люта зима на каране по 4-5 км на посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quote name='Giuliano' date='Jul 3 2008, 13:21' post='557443']

...

Какъв разход градско дава А4, 1.8 Т?

Непосилен за хораа със слаби сърца :flipoff: Сега сериозно много е относителен този въпрос. На мен лично колата ми харчи между 11 и 13 на 100 в града,сега лятото. Зависи от задръствания,климатроник,тежест на десния крак и други такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quote name='Giuliano' date='Jul 3 2008, 13:21' post='557443']

...

Какъв разход градско дава А4, 1.8 Т?

Непосилен за хораа със слаби сърца :hilezh: Сега сериозно много е относителен този въпрос. На мен лично колата ми харчи между 11 и 13 на 100 в града,сега лятото. Зависи от задръствания,климатроник,тежест на десния крак и други такива

Благодаря, колега. И аз така отговорих на въпроса (уцелил съм значи).

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...