Jump to content

централното ми взе тока


valerka

Recommended Posts

здравеите колеги, преди 3 дена бях за риба -автомобила естествено на поляната прави слънчеви бани. :bia:   Когато си тръгвахме и отворих б4 с алармата вакуммашинката не изкючваше.Заключих е, и вакума спря да бучи.Отключих отново машинката не изключва и така след 4-5 опита изключих буксите на вакума.Прибрах се включих е отново -всичко ОК. На другият ден пак същото. Прбрах се и;   1 - иключих вакума към багажника проверих шлауката и ключалка-ОК 4-врати работят перфектно.  2  - изолирах 2 врати -ОК,    3 -  другите 2 врати -ОК , шлауки, съединения -ОК, свалих корите и проверих машинките РАБОТЯТ перфектно. СУТРИН нямам никакви проблеми - напечели е и :D  почва да се Е-ВА'. ИЗГЕЖДА  Б-4 ИМА АЛЕРГИЯ КЪМ СЛЪНЦЕТО :bia:    Колеги - които е имал подобен проблем или някаква идея нека пише БИРАТА ОТ МЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни крайни изключватели вътре на платката - един метален ламел се опира ту в едната, ту в двугата съседни нему пластинки. Виж дали няма нагар там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,къде се намира платката?

В самото централно - ако колата е седан - отзад в багажника, в дясно между резервната гума и бронята, под провода за бензин и десния стоп. Дърпаш мокетчето, повдигаш дунапренчето и си ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е вакумна система и работи с тръбички ако някое съединение се е скъсало няма да може да направи вакум или налягане за да изключи компресора така че като щтракнеш да заключваш или отключваш се заслуай в колата дали не чуваш от някъде съскане по праговете или по преходите от колата към вратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обзалагам се че от жегата се размекват шлаухките вътре в машинката на централното

Отвори я , виж лесно ли се вадят и ако трябва ги стегни със някакви скобички

Редактирано от venko74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...