Jump to content

проблем с мигачите


sokola

Recommended Posts

Брей страна работа, без значение кой мигач искам да пусна, прави едно премигване и после никой. На аварийни няма проблем всички лампи са здрави и мигат.

От кво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От релето за мигачите е сигурно, чел съм теми на колеги от раздел А4/А3, но сигурно и при А6 е същото. Релето се намира при бутона за аварийните, тоест се сменя целия бутон барабар с релето. Ако е същото като при А4, защото темата беше на Тони (daks).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се качи на Ваг-Кома дали ще каже какъв е проблема?

Не се занимавай с глупости ходи на симеон ново реле срува 15 лв преко сили, бутон не се сменя само релето :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах го същия проблем до вчера. Щтрака два пъти мигача и спира. Както наляво така и на дясно.

Като леко почуквах с пръсти над бутона на аварийните тръгваха. Зад бутона има реле което прави беля.

На мене ми бяха загоряли нещо като полюси и залепваше. Майстора ми каза че ново е към 80 лв но и старото можело да се ремонтира. Направи мии го за 10 лв.

Предполагам ти е същият проблема. Но върви при някой спец да ти го свали, че щипките на капачето на бутоните са малко деликатни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае стъпка по стъпка как се разглобява аварийния ключ, за да се стигне до това реле. Аз разглобих предното панелче, видях че има 2 винта за демонтаж на цялото барче, но мисля, че не е необходимо да се маха цялото. как точно се демонтира ключа за аварийните светлини, че ма е страх да го напъна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панелчето е само на щипки, но в единия край излизха лесно - май от горната страна беше. Напъни внимателно с плоска отверка.

Като излезе панела - после е ясно.. проблема се оправя и без смяна на реле, но трябва печен електричар. Моето сега чука малко по-силно - изглежда му оставиха котвичката с по-голям ход, но се свиква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панелчето е само на щипки, но в единия край излизха лесно - май от горната страна беше. Напъни внимателно с плоска отверка.

Като излезе панела - после е ясно.. проблема се оправя и без смяна на реле, но трябва печен електричар. Моето сега чука малко по-силно - изглежда му оставиха котвичката с по-голям ход, но се свиква

Горе съм писал, че съм разглобил предното панелче, проблема е че не мога да изкарам ключа за аварийните всетлини, за да стигна до релето, та питането ми е как се изкарва ключа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...