Jump to content

АУДИ А5 1.8TFSI


Recommended Posts

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сиромах човек - жив дявол :nixweiss: Ще стане, та знае ли се ;)

Забележката за Опела ще я пропусна, че пак ще има обидели ретро любители :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

foli очевидно няма да плаща нищо друго освен бензин и така погледнато има резон да пита колко ще му харчи колата, още повече ако се приеме, че има фиксиран бюджет.

.... но в противен случай да си купуваш кола за 80'000лв и толкова живо да те интересува колко ще харчи е просто смешно!!! Къде отиват тогава разходи за едни нови гуми, едно подновяване на каско и пр. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опела
добре че се е появил форд :nixweiss:
.....
много точно казано
А така се бях наточил :)
ти какво се оплакваш от разхода като си без климатик? Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм уважавал баща ми, че не имал 80000 сухо да ми даде за кола,само немога да разбера що изобщо я обсъждате тази тема.Колко разход щяла да даде до оня ден харчил по 18 литра ама му минал мерака.Направо се чудя що ли пиша и аз точно в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

foli очевидно няма да плаща нищо друго освен бензин и така погледнато има резон да пита колко ще му харчи колата, още повече ако се приеме, че има фиксиран бюджет.

.... но в противен случай да си купуваш кола за 80'000лв и толкова живо да те интересува колко ще харчи е просто смешно!!! Къде отиват тогава разходи за едни нови гуми, едно подновяване на каско и пр. :nixweiss:

Нали се сещаш, че това може не е негова грижа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти какво се оплакваш от разхода като си без климатик?

:)

Аз на ТФСИ се точа бе :) Не на разход!

А пък сега гледам да живея по "активно" и ходя пеш :) за това разхода ми е само за хляб и сол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме защото на мен ми става неудобно да искам от баща ми през 2-3 дни по 50лв за бензин,тъй като аз все още не работя.нещо неясно има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме защото на мен ми става неудобно да искам от баща ми през 2-3 дни по 50лв за бензин,тъй като аз все още не работя.нещо неясно има ли?

Доста неща са ми НЕясни.....баща ти да не е Ангел Бончев??? :hilezh::wall::hilezh: Защото ако е той няма защо да се притесняваш за некви си 50

BGN дневно... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме защото на мен ми става неудобно да искам от баща ми през 2-3 дни по 50лв за бензин,тъй като аз все още не работя.нещо неясно има ли?

Колко км караш дневно и къде(градско/извънградско/софииско и варненско)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не скапвайте темата, колеги. Това, че бащата на момчето има пари и ще му купи А5 не е причина да го нападаме. Фоли, приготви се принципно за 10-11 разход градско. За мен този разход е ОК, за това вървене. Аз чакам всеки момент моята А4-ка да пристигне, ако дотогава не си взел нищо, ще споделя лични впечатления :hilezh:

Не го мисли, а направо скачай, колата си струва отвсякъде.

Редактирано от Pretorian33
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко км караш дневно и къде(градско/извънградско/софииско и варненско)?

Кара до училище и обратно :hilezh: Все пак всички помним първата кола купена от тате :hilezh: А като се замисля безработен с кола за 75 К.....Каква ли работа си търси.....Я трафик, я отвличания, я жива стока за Испания.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен нямаш средства и за ауди 80 .. мое мнение.

но ако имаш и искаш нисък разход вземи един мерджан Ц220 ЦДИ 170 кончета

Мерцедес имат яки здрави качестени и надежни дизели. даже и икономични !

копчетата в интериора са покрити с МИКРО КЕРАМИКА .. абе всякакви глезотии ! като натисках тия копчета си беше като обикновенна грапава пластмаса ама айде. маркетингови трикове. :hilezh:

в благоевград има малко такива мерцедеси.

един колега,с пвече средства, се набута и взе на изплащане :wall: .

каза че имал много скъпо обслужване в сервиза 1000лв (въпреки че е в гаранция) иначе бил добър.

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/29472.html

ЭКСПЛУАТАЦИОННЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ

Максимальная скорость 229 км/ч

Время разгона (0-100 км/ч) 8.5 c

Расход топлива Смешанный цикл 6.1 л/100км

Объем топливного бака 66 л

Снаряженная масса автомобиля 1585 кг

Допустимая полная масса 2070 кг

Размер шин 205/55 R16

Размер дисков 7J x 16

междодругото тоя дизел и като нов трака доста !

представам си го след 10 години :hilezh:

иначе като цяло кола 20 пъти над възможностите ми ! :hilezh:

върши същата работа от т. А до т. Б

ПС аз лично прехвалени марки като мерцедес бмв ауди вече не купувам !

НИКОГА ВЕЧЕ пари за емблеми и марки ! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС аз лично прехвалени марки като мерцедес бмв ауди вече не купувам !

НИКОГА ВЕЧЕ пари за емблеми и марки ! :hilezh:

Само така!!! ФЯТО юбер алесс!!! Never again... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС аз лично прехвалени марки като мерцедес бмв ауди вече не купувам !

НИКОГА ВЕЧЕ пари за емблеми и марки ! :hilezh:

Колега, парите за Ауди, Мерцедес и БМВ нали не мислиш , че ги даваш за емблемите, защото си в голяма грешка. Марките са прехвалени, защото са доста напред в технологично отношение от останалите, не случайно се водят премиум клас и не случайно струват доста повече пари. Няма база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги ще ме интересува разхода, независимо колко ми струва колата. И винаги ще псувам когато вдигат горивата. Не казвам че ще е определящ фактор, но ще ме интересува. И познавам много хора с мнооого големи възможности, които освен че си купуват хибриди/дизели заради разхода, също така си лиизват колите. Щот знаят колко неизгодна инвестиция е колата. Караш и сменяш, кат дойде новия модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот знаят колко неизгодна инвестиция е колата. Караш и сменяш, кат дойде новия модел.

Да 90% от българите сме така :hilezh:

" И познавам много хора с мнооого големи възможности, които освен че си купуват хибриди/дизели заради разхода, също така си лиизват колите" - Това че има някой възможности не означава, че не е стиснат и задръстен...и чичо Скрудж има възможности но е "on foot" през цялото време :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, парите за Ауди, Мерцедес и БМВ нали не мислиш , че ги даваш за емблемите, защото си в голяма грешка. Марките са прехвалени, защото са доста напред в технологично отношение от останалите, не случайно се водят премиум клас и не случайно струват доста повече пари. Няма база за сравнение.

ако става въпрос за кола до 7 години .. ауди бмв мерцедес нямат равни !

7 годишно ауди си заслужава 100000 пъти повече от нов фаят !

ОБАЧЕ да предпочетеш мерцедес ауди 1992 година пред рено фиат или форд 2000 това е мазохизъм !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кара до училище и обратно :flipoff: Все пак всички помним първата кола купена от тате :hilezh: А като се замисля безработен с кола за 75 К.....Каква ли работа си търси.....Я трафик, я отвличания, я жива стока за Испания.... :blink:

Явно живееш в 90-те години. По-скоро търсенето на работа ще му е последния проблем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно живееш в 90-те години. По-скоро търсенето на работа ще му е последния проблем :flipoff:

В България живея... :hilezh: Би трябвало и разхода д аму е последния проблем, НО явно не е .... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...