Jump to content

Заслужава ли си това Coupe 2.0 16V


Recommended Posts

Аз парата я имам, но иска като се върна в София да взема кола, тук на морето няма къде да я държа и няма имам време да и направя хубав оглед в софия, а есента ще имам предостатъчно време за оглед. Ако не се продаде дотогава като си дойда ще го мислим нещо, ако не здраве да е. Дано в такъв случай отиде при някой фен а не при мърляч, щото това си е яка кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз парата я имам, но иска като се върна в София да взема кола, тук на морето няма къде да я държа и няма имам време да и направя хубав оглед в софия, а есента ще имам предостатъчно време за оглед. Ако не се продаде дотогава като си дойда ще го мислим нещо, ако не здраве да е. Дано в такъв случай отиде при някой фен а не при мърляч, щото това си е яка кола

Е кво ревеш тогава, че ти правя кур капан ве, ти ше си дойдеш незнайно кога, колата да я земеш я камилата, я камилара после некой ти бил правел кур капан. А и при положение, че имаш уж кинтата кви чупки и стойки правиш с университетите, че да умилостивиш някой си? Една кола, като ти хареса макс до 3 дена си я взел, а не си търсиш оправдания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

покрай тва купе минавам често и да ти кажа не си заслужава но гледам вече сам си се отказал а и продавача е .... без коментар нема такъв селски бек

Иначе разгледай форума има разни оферти виж и из мобилето за тея пари смятам че може да се намери читаво

Успех

Тва да не беше в автокъщата до ветиринарната служба (между обеля и надежда), че и на мен ми е познато това купе? :hilezh:

п.с. сега се огледах в обявата и видях че това е "данди" на ломското... демек за същия курник дето съм виждал и аз става дума :lol: ... а продавача верно е голем селяк :hilezh:

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва 20-волтовото ? Че ми се арчЪт кинти :hilezh:

Бхахахахахха маме ся ти е шанса се качиш на бИгачка, момите докат са назландисват ай верно одиме го видиме. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко мислене ще се сетиш че аз парите дет ще ги взема на края на сезона, мога да ги взема и сега (тва е най-малкия проблем), по-големия е че аз не искам да дам всичките си мои пари дето съм бъхтил за колата, искам да ги дам за подобрения по колата. Ако чичо е доволен ще отвърти кранчето и ще имам повече пара за подобрения :hilezh:

Другия и в случая по-голям проблем е разстоянието, не ми се бие път от варна до софия през ден (или в един ден) отиване и връщане. Есента като си дойда, чичо днес беше много доволен от приемането в УНСС и това ми дава надежди да се надявам на доволно кинти, ще я видя ако се продава още и евентуално ще я взема. Но щом те кефи продължавай да казваш на сульо и пульо ква кола се продава и да я вземе некой тЙУфлек да я опропасти, поне при мен се знае че колата ще бъде поддържана както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва да не беше в автокъщата до ветиринарната служба (между обеля и надежда), че и на мен ми е познато това купе?

п.с. сега се огледах в обявата и видях че това е "данди" на ломското... демек за същия курник дето съм виждал и аз става дума... а продавача верно е голем селяк :flehan:

:flehan:

Добре че не избързах, а се посъветвах с вас колегите,че кой знае къв УЙ щех да поемем с тоз кокошарник :bia:

С малко мислене ще се сетиш че аз парите дет ще ги взема на края на сезона, мога да ги взема и сега (тва е най-малкия проблем), по-големия е че аз не искам да дам всичките си мои пари дето съм бъхтил за колата, искам да ги дам за подобрения по колата. Ако чичо е доволен ще отвърти кранчето и ще имам повече пара за подобрения

Другия и в случая по-голям проблем е разстоянието, не ми се бие път от варна до софия през ден (или в един ден) отиване и връщане. Есента като си дойда, чичо днес беше много доволен от приемането в УНСС и това ми дава надежди да се надявам на доволно кинти, ще я видя ако се продава още и евентуално ще я взема. Но щом те кефи продължавай да казваш на сульо и пульо ква кола се продава и да я вземе некой тЙУфлек да я опропасти, поне при мен се знае че колата ще бъде поддържана както трябва

Това може да си го споделяте в Скайп или в темата на въпросната кола, а не да ми спамваш темата, Бръмчо :motz::angry:

Колата се предполага че ще замине доста преди края на сезона, бръмиии! От кога студентите потдържат толкова мощни коли :flehan: Ти си студент, вземи си карта за градския :flehan: Та чича ти за потдръжката и на твойта ли кола ще се грижи? Баах, те на тва му се вика рода :bia:

Редактирано от sim4ata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се предполага че ще замине доста преди края на сезона, баце Азо! От кога студентите потдържат толкова мощни коли :flehan: Ти си студент, вземи си карта за градския :flehan: Та чича ти за потдръжката и на твойта ли кола ще се грижи? Баах, те на тва му се вика рода :bia:

Само не разбрах как го извърте тоя номер, да ме цитираш мен казвайки тва?!? :flehan: Аз не съм студент, от има нема 4 години уа. :flehan: Мерси, че ме подмлади, квато бира пиеш имаш я. :bia:

П.П Свободно поправи се. :angry:

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах как го извърте тоя номер, да ме цитираш мен казвайки тва?!? :bia: Аз не съм студент, от има нема 4 години уа. :flehan: Мерси, че ме подмлади, квато бира пиеш имаш я. :angry:

П.П Свободно поправи се. :motz:

Ми трябва да се уважаваме колега :flehan: Пфф, за 10сек се убърках и го поправих и веднага си ме ловнал, ей :flehan::bia: Нали те беше цитирал и оставих твоя вместо неговия заглавен код за цитата, да се е*а :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми трябва да се уважаваме колега :hilezh: Пфф, за 10сек се убърках и го поправих и веднага си ме ловнал, ей :flehan: :flehan: Нали те беше цитирал и оставих твоя вместо неговия заглавен код за цитата, да се е*а :flehan:

Баце Азо те е заловил веднага, нема пропуск при него.

Питай куките - той е ислямист, от Симитли :flipoff:

Редактирано от vangnay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце Азо те е заловил веднага, нема пропуск при него.

Питай куките - той е ислямист, от Симитли :flipoff:

Джихаааад! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай куките - той е ислямист, от Симитли :flipoff:

JVC - жив врачански циганин, и колата му е от там :hilezh:

п.п. некой купи ли го накрая тоя 20V курник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JVC - жив врачански циганин, и колата му е от там :flipoff:

п.п. некой купи ли го накрая тоя 20V курник?

Тоя па, тоя па. Аристократа от ДУПница. С талянския шлеп. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя па, тоя па. Аристократа от ДУПница. С талянския шлеп. :hilezh:

бегай бе ръжда врачанска, хората котка не си зимат оттам.................. :flipoff:

п.п. мойта е от Варна, там избухнах :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се предполага че ще замине доста преди края на сезона, бръмиии! От кога студентите потдържат толкова мощни коли :bia: Ти си студент, вземи си карта за градския :bia: Та чича ти за потдръжката и на твойта ли кола ще се грижи? Баах, те на тва му се вика рода :bia:

Не ме мисли за поддръжката на колата, сам си изкарвам предоволно пари и никога не ми се е налагало да влизам в борчове :unsure:

Колата ще я вземе чичо като подарък :bia:

Много е яко да имаш финансово обезпечени роднини и редовно да намазваш покрай тях :D

ПП: Айде като си такъв тарикат я зимай колата ида видим колко време ще изтраеш да я поддържаш като хората без да побългаряваш :lol:

Справка за частите направил ли си си, щото аз съм дори и на мен ще ми е тегаво но почна ли където искам работа няма да ми е никъв проблем ;)

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма човек остаа с впечатлението, че ша са зима неква RS6 (от тия БАШ последните) :respekt::bia::lol:

Ай зимайте я накрая таа кола, па кой как би я подържал е друга тема...

На амортисьор мое се наложи смяна на 50к км....И куп други неща мое се не скапат отма и да "държът"...

Амааа полвината и повече от ората обикновено немат кинти за бензин съ оказва впоследствие :unsure:

И са почва АУУУУУ, тема "Нереален разход на бензин 16/100, да сложа ли газова?"....

"Ако махна диференциала и остана само на предно ?"...Изпозабравил съм ги вече, ма има подобни чат-пат...

Кво се каните само...Ако влезе некой "външен" ша УмрЕ от смЕх, кво се точите на некъв гълъбарник...

НЕКОЙ ДА Я ЗИМА :lol: После ше разпраа кво е готино и кво го кефи у нея :lol:

Зимаш, прайш, черпиш и сички са кефът (или па завиждат, има ги секви)...

А зЕмЕтЕ се стЕгнЕтЕ, бах таа совалкЪ :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма човек остаа с впечатлението, че ша са зима неква RS6 (от тия БАШ последните) :respekt::bia::lol:

Ай зимайте я накрая таа кола, па кой как би я подържал е друга тема...

На амортисьор мое се наложи смяна на 50к км....И куп други неща мое се не скапат отма и да "държът"...

Амааа полвината и повече от ората обикновено немат кинти за бензин съ оказва впоследствие :unsure:

И са почва АУУУУУ, тема "Нереален разход на бензин 16/100, да сложа ли газова?"....

"Ако махна диференциала и остана само на предно ?"...Изпозабравил съм ги вече, ма има подобни чат-пат...

Кво се каните само...Ако влезе некой "външен" ша УмрЕ от смЕх, кво се точите на некъв гълъбарник...

НЕКОЙ ДА Я ЗИМА :lol: После ше разпраа кво е готино и кво го кефи у нея ;)

Зимаш, прайш, черпиш и сички са кефът (или па завиждат, има ги секви)...

А зЕмЕтЕ се стЕгнЕтЕ, бах таа совалкЪ :lol:;)

Нема спираш устрема на ората ве ей. Ше зимат стегат и тунинговат, то тая раЛта не е кат оная. Ма кво ли разбираш ти келеш, дет никога не е подържал кола. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме мисли за поддръжката на колата, сам си изкарвам предоволно пари и никога не ми се е налагало да влизам в борчове :)

Колата ще я вземе чичо като подарък

Много е яко да имаш финансово обезпечени роднини и редовно да намазваш покрай тях

ПП: Айде като си такъв тарикат я зимай колата ида видим колко време ще изтраеш да я поддържаш като хората без да побългаряваш :)

Справка за частите направил ли си си, щото аз съм дори и на мен ще ми е тегаво но почна ли където искам работа няма да ми е никъв проблем

Ми то аз бачкам в магазин за авточасти и заплатата не ми е лоша, та пазарувам всичко на 27-40% отстъпки така че мога да се справя с къде къде по-модерна кола :hilezh:

Блъфкам те бе Бро, не съм се устремил кам тази кола, изкам и има още доста оферти да прегледам преди да се спря на избранницата :hilezh:

Един пичага си предлага 525 ТДС, та ако я оферира за 4200 тогава да видиш зор и напиране

Ма човек остаа с впечатлението, че ша са зима неква RS6 (от тия БАШ последните)

На амортисьор мое се наложи смяна на 50к км....И куп други неща мое се не скапат отма и да "държът"...

Амааа полвината и повече от ората обикновено немат кинти за бензин съ оказва впоследствие

И са почва АУУУУУ, тема "Нереален разход на бензин 16/100, да сложа ли газова?"....

"Ако махна диференциала и остана само на предно ?"...Изпозабравил съм ги вече, ма има подобни чат-пат...

Кво се каните само...Ако влезе некой "външен" ша УмрЕ от смЕх, кво се точите на некъв гълъбарник...

НЕКОЙ ДА Я ЗИМА :) После ше разпраа кво е готино и кво го кефи у нея

Зимаш, прайш, черпиш и сички са кефът (или па завиждат, има ги секви)...

А зЕмЕтЕ се стЕгнЕтЕ, бах таа совалкЪ

Ми то ако няма борба, после няма да му е сладко на куповача :P:) И все пак, няма значение модела! Важното е, че става дума за :flehan: Ауди

Нема спираш устрема на ората ве ей. Ше зимат стегат и тунинговат, то тая раЛта не е кат оная. Ма кво ли разбираш ти келеш, дет никога не е подържал кола. :lol:

С тази хонда кадето я кара, сигурно и масло още не е сменял :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, немога да разбера, защо така храните ACE мотора?!?! Кво от това, че не е вървежен на газ, нали няма проблеми на бенз...

Щото са "тънкачи" и не искат да набиват яко пари в 15 годишни коли. Което си е оправдано, де! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...