Jump to content

хайде и аз да се похвалям, че неиздържам вече


Recommended Posts

Обяснявам-- "У" значи Yambol,не означава Убиец или Уфчар ....... :bia: ,анадънмо :D

някак си по-тъпо и по-учудващо е защо "Е"-Благоевград ,"А"-Бургас, "ЕВ" - Габрово, "ЕН" - Плевен, "Н" - Шумен и още куп несъответствия,но тези са най-фрапантни и най-нелогични :hilezh:

Ами колко тъпо и учудващо да звучи за мен си има... ЛОГИКА! :hilezh:

Търсили са буквите, които съвпадат както в кирилица, така и на латиница. След това се търси в името на града (най-често първата) смислена буква или комбинация от две. За Благоевград "А" е първата, но тя отива за Бъргас, "О" очевидно може да се сбърка с нула и отпада, хоп - ето ти "Е". Ямбол започва с последната буква на българската азбука и за това според мен са търсили последната (съвпадаща както казах) буква от латиницата и това е "Y". Шумен също е ясен.... но признавам за подобни като "ЕВ" и "РВ" са имали нещо повече предвид от чиста логика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

мн добре е станала! Направо перфектна! Аколко горе долу струва промяната на предницата?

На моята А 3 - чица са сложени стопове и фарове от по нов модел! Пък и джантите не са лоши! Ето:

Редактирано от Mickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене по си ми харесва СТОК.

Напълно достатъчни са ми едни готини джантури

и яки гуми.

Тая кола ,като визия е достатъчно красива и сякакъв

тунинг според мен е напълно неуместен, оптичен имам впредвид.

ПП. Лично мнение.

Айде с здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак един път я видях тая кола като бях до Сливен на 1 ОМВ и доста и се зарадвах :) Един приятел има а3ка след фейслифта и просто каза като моята :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен вече 3-4 а3-ки има с тоя тунинг,правени при същия мустакат вълк...и ми се виждат малко претруфени..от друга страна тази се вижда много добра на снимките :hilezh:

Редактирано от T.Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
знам че праговете можеха да са по-добри, както и задната добавка не ми допада много много, но както писах, трябваше в много кратък срок да намеря нещо което да става без преправяне а и в нашият смотан град :dance: и околноста - това беше най-доброто. нямаше време за поръчки и доставки

приятялю това което си направил е много добро ;) евала :rotcol:

искам да те попитам като ги порачва за коя модификация ги порачва година нешто друго по специфично

капака и бронята станаха без проблеми ли? без никакво преправяне ли?

и ако мойе да ми кажеш цената само за тези два компонента както и халогените кам тях и нешто друго без което не могат

благодаря ти предварително :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега :lol:

Супер е станала колата. Много добре си я докарал.

А иначе винаги ще има и такива,които като не могат да стигнат гроздето,ще викат че е кисело :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз преди малко видях една чисто черна такава. Същата броня и прагове, само че по-ниска и със задна броня до долу. Близо до Сточна гара около спирката, седяха и чакаха двама младежи вътре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колко тъпо и учудващо да звучи за мен си има... ЛОГИКА! :D

Търсили са буквите, които съвпадат както в кирилица, така и на латиница. След това се търси в името на града (най-често първата) смислена буква или комбинация от две. За Благоевград "А" е първата, но тя отива за Бъргас, "О" очевидно може да се сбърка с нула и отпада, хоп - ето ти "Е". Ямбол започва с последната буква на българската азбука и за това според мен са търсили последната (съвпадаща както казах) буква от латиницата и това е "Y". Шумен също е ясен.... но признавам за подобни като "ЕВ" и "РВ" са имали нещо повече предвид от чиста логика ;)

ЕВ идва от сЕВлиево, но понеже Габрово е по-голям град и там е КАТ, а и за да няма вражда :D

Изобщо за мен са си измислени номерата правилно, дразни ме единствено факта, че като смениха старите бели номера, не върнаха означенията като - С СС, С СА и т.н. КАто се изчерпа СА кво правят?!?! СВ :D:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...