Jump to content

A6 Германия


mirdgo

Recommended Posts

Или www.autoscout24.de. Не те съветвам да купуваш дизелов автомобил от Германия. :lol::lol::lol: Справка: Форума и deliveryman.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо?Не са ли запазени дизелките
Външно може да са като нови, но реално са карани минимум 50 хил.км годишно, а има и по 150 хил. Разбира се има и изключения. Причините са фискални. Допреди 4-5 години най-добри дизелови Аудита се намираха в Белгия(ако там имаш "съгледвач"-моето го купих така). Сега не знам как е? Май италианските взеха връх, заради доста приемливите си цени :?: :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дизелите са на по над 200 000, ако има читав дизел на 100 000 той ще е на извънземна цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Като гледам цените на А6 -ците в Италия и настръхвам ,или поне тия дето са пуснати в нета са на баси цените !

http://www.autobaselli.it/index.htm

http://www.porta-portese.it/ - вестник с обяви за Рим

http://www.quattroruote.it/auto/guidaacqui...=marca&azzera=1

Аз ще ходя тия дни до там на екскурзия (да видя папата) и за всеки случай си взимам десетина хиляди евро ако изпадне нещо интересно ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези от Италия да не висят по гаражите!? Всичко е въпрос на лично предпочитание и голяма доза късмет според мен :respekt: Ако я вземеш от физ.лице а не от фирма имаш по-голям шанс според мен. . .

Дизел който да не е каран няма ,има подържан и неподържан . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дизелите са на по над 200 000, ако има читав дизел на 100 000 той ще е на извънземна цена

Тия 99-та са масово на по 300 000км. Тия дето може да са на реални 100 000 са 1 на милион, а другите са предимно в приказките на умелите разказвачи, колеги на Шехерезада по Горубляне!

Ако искаш хубав дизел на реални километри, човека се казва deliveryman, пишеш му ЛС или му се обаждаш и дизелака го имаш...ако има такъв около него в този момент.

Ами тези от Италия да не висят по гаражите!? Всичко е въпрос на лично предпочитание и голяма доза късмет според мен  Ако я вземеш от физ.лице а не от фирма имаш по-голям шанс според мен. . .  

Дизел който да не е каран няма ,има подържан и неподържан . . .

Тия от Италия са същия случай, но ако видиш кола която идва от Италия как слиза от автовоз няма да си я купиш никога! Там масово се кара така че да напълниш километража и оборотомера от светофар до светофар! Аз лично съм виждал коли на които маслото не им е сменяно по 40-45хил. км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишеш му ЛС

Какво е това ЛС

Лично съобщение- ЛС :respekt:

Долу, под подписа ти, има едно прозорче с две човечета и pm до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишеш му ЛС

Какво е това ЛС

хайде да не те затруднядам.....в момента нямам дизел...ако можеш да чакаш проверявай редовно ето тук:

http://www.autotechnica.mobile.bg/

да ти дам малко пояснения преди да си почнал с въпросите:колите които продавам започват от 2001г.,повечето са купувани от нас и всичките са поддържани само при нас(иначе не ги взимам да ги продавам),имат сервизни книжки и километрите са тези които ги пише,ако има удари казвам какви са били.Телефона който е на обявите е моят,ако все още се интересуваш - звънкай.

P.S. Лизинга е до 2г. с 30% първоначална вноска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех от Италия (Рим) едно тъмно синьо 2,5TDI ,септември 2000 на 17" джанти ,всички екстри без кожа за 8000 евро след лют пазарлък  ,беше обявена на 11 000 .

:evil::evil::evil: Ти уби всичко детско в мен, да те бях викнал като си купувам и мойта, така ли се свалят 3000 евро!!! Браво и честито за избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел в Рим той ми я спазари ,аз не знам бъкел италиански .

ето и тази не беше лоша но е 99-та и е с 16"-ки

A6 2.5 TDI V6 150cv anno 1999 blu berlina 6 marce km 96000 sensori da distanza cerchi da 16" stereo + 6 cd E 10000

Човека я даваше пак за 8000 евро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...