Jump to content

Как да тунинговаме атмосферно Ауди!!!


Recommended Posts

1. Който има катализатор(аз имам) може да го замени с резонансно гърне - ефект??-75лв.

...

...

4.Спортен филтър, ефект спорен -140/200 лв

5.Изолиране на колекторите(има такава тема)-90лв.

....

6. Чип за атмосферка :? -маса пара за  :?:  

Добре де - аз съм с 1.8с, карбуратор. да речем целата ми е 125 коня, от оригиналните 90кончета... т1. вече е направена - въпреки че мисля за цялостна смяна от край до край на гърнетата с ремус или сходна марка - нещо което дава мощност, не само да трещи - имате ли идеи от де и за колко пари ще излезе.

т4. - ефект има, на предната ми кола, 115hp, се усещаше доста разликата с/без спортен филтър. но къде да сложа такъв на тази кола?! за сега имам само тръба за топъл въздух от тръбите - кажете има ли чалъм да се сложи на карбуратора спортен филтър? аз лично вече съм фен на К&Н.

т5. - къде е тая тема? search в форума връста резултати, с които не мога да се оправя, а и заглавията често са неточни... каква е ползата от това изолиране?

т6. Чип?! че то не трябва ли да имам борд комп за да слагам чип?!

П.С. ако на някой му се струват глупави въпросите ми, моля да ме извини - толкова разбирам от тези неща, но пък имам желание да се науча кое-как... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

САЩ супрчарджър кит, това му е майката, в най скъпия вариант е 1200= 1500 $,само си превеждаш инструкцийте монтораш и на конте. там аз си поръчах от чикаго, проблема е в докарването, а го обмитиха, а сме много назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...