Jump to content

Новата шарка на зимни гуми KLEBER


Recommended Posts

споделете впечатленията си колеги :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма сняг още току-що се връщам от Алеко,а иначе гумите за момента се държат прилично и са тихи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега са кукла баце.

по натам за големия сняг ще видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За около 2500 км минати с 4 нови гуми от този модел, мога да споделя следните впечатления:

- сняг - отлични! Невероятно добри, спират, драпат, завиват, сцеплението е на ниво сякаш карам на асфалт. На сняг почти не превъртат (говроми за нормални обороти), тръгват добре. На няколко пъти спирах нарочно в преспи и в наринат сняг - безгрижно тръгване после. Оценка 6/6

- мокро - не особено велики, но биват. Често превъртат, но пък АБСът не се включва при спиране. Оценка 3/6

- сухо - много тихи, добро сцепление, нямам оплаквания, но усещам разлика в спирачния път - 4/6

- лед - :rolleyes: мъка...(щот няма шипове, де) АБСът в 50% от случаите не разрешава спирането просто, но тук въпросът е спорен дали гумите имат вина, щото все пак за лед говорим. Оценка 1/6

Като цяло - доволна съм от избора. ДАли защото гумите са нови или шарката и съставът на гумата е добър, но е чудесна зимна гума. А тази зима сняг има :hilezh: , в планината също и гумите си вършат перфектно работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съглаесн с RED AUDI..... :flehan: за пълния коментар

за еби ги на мокър сняг :f_ck_you: не струват, те повечето са така де ама....

ГИСЛАВЕД са по добри аз ги карах миналата година, а са ми са задни.

В с тоя сняг си играх първо с клебер и резултата :f_ck_you::eusa_wall:

после ГИСЛАВЕД НОРД ФРОСТ 5 :D:eusa_think::dance: кукла к'во да ви разправям и то за 2ра зима гуми.миналата година ги тествах,страшни са, само на лед са слаби, но за сметка на това в кишата са номер 1 нема такава гума разберете.

А за фулда кристал монтеро (през 2006/07 зима) :steinigung::steinigung::flipoff: не ви трябва такава гума, добре че я разкарах, станах за срам,, бутахама едни пичове (за което благодарско много) от една 80ка с дебици в един сняг мани още ме е срам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един от доволните ползватели на новата шарка на Kleber :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...