Jump to content

Искам съвет.


А4-Б8-Авант или седан?  

213 гласа

  1. 1. ???? ?? ????????!

    • ???????, ?????? ? ??-???????? ? ?????????
      139
    • ???????, ??????? ? ??-???????? ? ???????
      75


Recommended Posts

поршето не е хич лошо

романе

Айде, айде, ако беше много хубаво щяха повече хора да го карат. Ский, че никво го няма по улиците! :steinigung:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 247
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

още един глас за седана

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Тони, блъскай му 18-ки не се гъбаркай, кво ти пречи :huh:

Ти в София скоро бил ли си ? Дори и за човек,който не кара колкото Тони,18ките са си проблем,те 17ките идват в повече даже.То не са дупки,ями,неравности,изкопи,павета,камъни,абе всичко има по пътя .Другото е,че Б8 цата си е с доста стегната возия,направена е за перфектни пътища и е наблекнато на по-твърдото окачване и стабилността,да ама тука не е Германия....!

Вчера карах Б5 2.6 със 17ки и направо получих бъбречна криза,да не говориме колко пъти издрънча на метал....абе трагедия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм се замислил за 17-ките на Влади (verter), щот 18-ките не са ми по джоба :huh: Да се надяваме, че новия собственик все още ще иска да ги продава, като вземе колата :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе колега дакс аз дали да не поправя грешката от миналата година и като я запродаваш Б6-цата този път да я купя а не да я преотстъпвам на друг? ;) Сега вече със сигурност ги имам парите а и като гледам каква кукла си я направиил...направо се замислям Ти какво сменя по нея откакто я взе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе колега дакс аз дали да не поправя грешката от миналата година и като я запродаваш Б6-цата този път да я купя а не да я преотстъпвам на друг? ;) Сега вече със сигурност ги имам парите а и като гледам каква кукла си я направиил...направо се замислям Ти какво сменя по нея откакто я взе.

Колата му наистина е уникална.Тея дни и на мене ми се въртят мисли да я отнеса,но си правя сметки без кръчмар,ще си останат само мисли за жалост :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да не се получи като при Вертер и да се налага да избирам измежду няколко искащи колата ми съфорумци, защото е кофти тръпка. Е, надявам се и да не се окаже като друг път дето, силни приказки много, ама като се пусне обявата всеки пожелава успех, но пари не предлага. :2gunsfiring_v1::lol:

Не знам, колеги и на мен това ми е проблема - твърде много си харесвам колата (без да е нескромно) и затова се туткам с продажбата и съответно поръчката на новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да не се получи като при Вертер и да се налага да избирам измежду няколко искащи колата ми съфорумци, защото е кофти тръпка. Е, надявам се и да не се окаже като друг път дето, силни приказки много, ама като се пусне обявата всеки пожелава успех, но пари не предлага. ;);)

Не знам, колеги и на мен това ми е проблема - твърде много си харесвам колата (без да е нескромно) и затова се туткам с продажбата и съответно поръчката на новата.

Тони, и аз си харесвам много колата, но като се сетя колко хубава е новата и аудито улита със замах

за 18-ските, аз съм за. Новите коли само 18-ски ги оправят. Другите малеят.

Дупки има да, но както съм опазил 2 години седемнайските, така ще опазя и 18-ските, даже ще се старая още повече.

Колкото до продажбата от цялата върволица от запитвания, обаждания и лични, само двама човека имаха готовност да я купят ;)

първия който я видя и искаше да я вземе, но беше изпреварен от втория с капарото е най сериозен и така се стекаха обстоятелствата, че сега той ще и е собственик. Късмет.

Дончев, сега питам момчето какво ще прави джантите и му предложих да направите бартер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончев, сега питам момчето какво ще прави джантите и му предложих да направите бартер.

<_<

А за 18-ките, според мен е абсолютно задължително. Защото аз съм свидетел как едно опърпано, смотано, смешно БМВ Е36 на един мой приятел започна да ми харесва, като му сложи 18-ки джанти :D

А и съм виждал А4 Б8 със 17-ките, грознеят ми :D Друго си е 18-ката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

А и съм виждал А4 Б8 със 17-ките, грознеят ми :) Друго си е 18-ката :D

Виждал си конкретен грозен модел (а такива от оригиналните на Б8 колкото искаш :hilezh: ), но като се монтират едни красиви такива в последствие и нещата ще са различни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал си конкретен грозен модел (а такива от оригиналните на Б8 колкото искаш :) ), но като се монтират едни красиви такива в последствие и нещата ще са различни. :)

Абе фърляй се на 18-ките, да не ти купим Е36 316i :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе фърляй се на 18-ките, да не ти купим Е36 316i :bia:

Баце, днес карах една такава с пълен S-LINE пакет. Джантите съответно са едни от най-красивите 18-ки (петолъчки). Стойката беше умопомрачително, брутално и фатално красива. Онемях направо. Е да де, ама радостта ми секна като минах през една пропаднала част от пътя, която дори не беше дупка, а само скокче. Паднаха ми на платното двата бъбрека, черния дроб и далака. :) Таа...18-ки ли? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, днес карах една такава с пълен S-LINE пакет. Джантите съответно са едни от най-красивите 18-ки (петолъчки). Стойката беше умопомрачително, брутално и фатално красива. Онемях направо. Е да де, ама радостта ми секна като минах през една пропаднала част от пътя, която дори не беше дупка, а само скокче. Паднаха ми на платното двата бъбрека, черния дроб и далака. :flipoff: Таа...18-ки ли? :)

Ше жертваш 2-3 бъбрека за по-красива кола, айде :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тонка,ще дам и аз един глас за Авант-а. Не му мисли толкова,която и да вземеш няма да сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен един глас за Аванта.

Вече комбитата имат много добра визия сравнение с тези от 90те години,старите си бяха катафалки. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съвсем непланирано и спонтанно се получи едно масирано клубно посещение в "Порше БГ" под надслов:"Да помогнем на Дакса!". :flipoff::) Мерси на отзовалите се колеги за отзивчивостта! :)

В резултат на продължителни и задълбочени анализи и сравнения, стигнах до извода, че май наистина трябва да заложа на аванта (вслушвайки се в съвета на преобладаващата част от форума). Ето и снимки на примерния модел, към който съм се ориентирал:

223193.jpg

229987.jpg

229986.jpg

229988.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото А4 е невероятна. Съмнява ме друга марка да може да се мери с него. Вътре е абсолютно бижу, просто не е истина.

Всичко е много удобно и премислено. Изпълнението на детайлите и просто впечатляващо. Може да ти отнеме часове, докато откриеш всичко и да му се накефиш. Ясно е защо струва толкова пари. Перфекционизъм на колела.

Bang & Oluffsen - невероятно аудио :flipoff:

Open sky - красота.

......

А6 за 150хиляди лева, това е ебати колата :)

и за капак А8 за 340хиляди. Това направо убива. Вътре няма такъв лукс :)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото А4 е невероятна. Съмнява ме друга марка да може да се мери с него. Вътре е абсолютно бижу, просто не е истина.

Всичко е много удобно и премислено. Изпълнението на детайлите и просто впечатляващо. Може да ти отнеме часове, докато откриеш всичко и да му се накефиш. Ясно е защо струва толкова пари. Перфекционизъм на колела.

Bang & Oluffsen - невероятно аудио :)

Open sky - красота.

......

А6 за 150хиляди лева, това е ебати колата :)

и за капак А8 за 340хиляди. Това направо убива. Вътре няма такъв лукс :)

Иска ли ти се да върнеш ориза? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ли ти се да върнеш ориза? :)

не, разбира се. Просто оценявам качествата на А4.

ориза ще ми пасне идеално на паничката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...